Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az idegenlégió? Mitől...

Milyen az idegenlégió? Mitől csökkennek nagyon az esélyek? Hogyan van "sok esélyem" arra hogy bevegyenek? Milyenek az ottani emberek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok es 2-3 év múlva szeretnék az idegenlégióba menni.

Vonz a katonai élet, fegyverek, harc es a nagy gépek, a hierarchia, a harc es minden amit a légióról hallottam, úgy érzem ott a helyem. Spartan race-re, 50-100 kilométeres túrákra járok, szóval készülök rá. Tudna olyan választ adni aki ott volt/van vagy közeli ismerőse szolgált ott? Fontos lenne hogy komoly választ kapjak előre es köszönöm!



2017. aug. 30. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Erősen kétlem hogy pont egy légiós embertől fogsz választ kapni, azt pedig rád bízom mennyire látod hitelesnek az "Egyik ismerősöm volt kint 10 évet" jellegű válaszokat.


Aki ilyenre vállalkozik, az hátrahagyja az itthoni dolgait és elindul, ha valaki nincs biztos magában inkább bele se vágjon a külföldi útba mert általában csalódás a vége. Ki kell menni ha engedik a szülők, aztán majd megtapasztalod, addig meg kár agyalni azon hogy milyen, hisz sok féle poszt van ott is.

2017. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket

#2 tudom mivel jár és hogy milyen nehézségek várnak, de biztos vagyok a dolgomban, szülők engedélye nélkül megyek. szimplán a fenti kérdésekre szeretnék részletesebb választ kapni. Igazad van hogy itt egy légiós nem lesz, de van 1-2 akinek barátja vagy ő maga megpróbálta.

2017. aug. 30. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

2 embert ismerek, aki légioban van... nirmalisak voltak, aztán elkezdtek ugy viselkedni mitha ők xarták volna a spanyol viaszt.... folyton kötekedtek mindenkivel...

Aztán itthon már nagyon kevesen baratkoztak velük ...

En a legiot egy gyüjtőnek tartom, ahova a defektes, hazaáruló, semmire kellő emberek mennek, akiket ki lehet rakni barhova....

Inkabb allj a saját hazád szolgálatába...

2017. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3: elhiszem hogy vannak akikre máshogy hat a légió. De inkább egy profi katonának legyen nagy az arca mint egy seprű fejű drogos focistának/celebnek

Szívesen állnék be a hazám szolgálatába, de a honvédség mai állapota es kiképzése egyenlő a 0-val sajnos.

2017. aug. 30. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Az hogy készűlsz rá ilyen szinten az már valami. Számit a fittség,állóképesség de azt hogy felvesznek-e,vagy nem sok más mindentől(is)függ.

Pl:-Mennyi embert vesznek fel hetente.Van mindig egy keret,hogy mennyi embert vesznek fel,az hogy ez mennyi lessz 2-3 év múlva nehéz lenne megmondani. Minél több embert vesznek fel,annál nagyobb az esélyed.

Amugy sokszor van,hogy a jelentkezőkből elküldik a fittebbet és felveszik a nyápicabbat!

Sokat számit a pszihologia teszed eredménye.

Szerencsére is szükség van mert van,hogy 30 jelentkezőböl 25 öt minden ok nélkül elküldenek 5 random embert meg felvesznek.


Milyenek az ottani emberek?

-Nyilván akik oda jelentkeznek tudják mire vállalkoznak,tehát többnyire "kemény fiúk" sok jelentkeznek algériából,marokkóból,de vannak ukránok meg minden egyéb nemzet gyermekei.

2017. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Hívd fel a Francia Nagykövetséget...

Szinte a fizikai felmérésen megse lehet bukni. Pszichológiai teszten szoktak elbukni. Igen már felhívtam helyetted :D

2017. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. aug. 31. 08:37
 9/9 anonim válasza:
én 10 évig voltam ott nem volt valami könnyű napi kb 20 km futás
2018. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!