Mélyszegénynek számítok bruttó 263 ezer forint havi jövedelemmel?





7-es a vicces hogy nem az én kérdéseim.
Csak egy vagyok a szegények közül















15: az ilyen picsogók egyebet se csinálnak, mint másokra mutogatnak, hogy azok miatt szegények ők....
Azt várnák, hogy minden hulljon az ölükbe, pusztán azért, mert ők szegények...
Hát várhatják!





Hidd el én lennék a legboldogabb ha úgy lenne ahogy leírtad, de sajna a fizetésem több tízezer forinttal kevesebb mint a tied. Még is úgy érzem hogy mélyszegénységnek még a leghalványabb közelében sem vagyok. Sőt, ismerek olyat akinek a lakhatási körülményei nagyon rosszak, de olyan szinten amit te még elképzelni se tudnál, és olyan sok kéne a renovációhoz amit nem tud félre tenni, de közben olyan ingóságai vannak, amik teljesen összeegyeztethetetlenek a mélyszegénységgel.
Szóval nem, bármennyire is vered magad a földhöz és vergődsz, sírsz, hisztizel, akkor sem lesz közöd sem a mélyszegénységhez.





Kérdező, tudod, hogy mi az a mélyszegénység...???
Kötve hiszem!





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!