Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országba érdemes...

Melyik országba érdemes vándorolni gépészmérnökként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gépészmérnök vagyok, 3 év tapasztalattal. Az lenne a kérdésem, hogy melyik országba éri meg kimenni dolgozni? Hol könnyű elhelyezkedni középfokú angollal? (Kicsit elegem van a 300 ezer ft-os fizuból, amikor családot kell, hogy eltartsak).



2021. ápr. 30. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%

Jajj ez a Magyarországolás kezdődik.. Magyarország mindig is csicska hely lesz azt mondja :D. Imádom ezeket. Csak mert ők nem boldogulnak itthon, akkor Magyarország a hülye, az a szar.


Érdekes, idehaza is vannak emberek, akik egész jól éldegélnek... Ők hogy csinálják? És kötve hiszem, hogy mind bűnöző lenne.


Ha idehaza nem tudsz boldogulni, ne gondold, hogy külföldön könnyebb lesz...


Mást ne mondjak, nézd meg Németországban hány embernek van saját tulajdonú háza... Pedig ott aztán arany élet van!!! Ott nincsenek szegény emberek! Ott mindenki kőgazdag!

2021. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyébként mérnökként ha 3 év után 300 nettót keresel,valami félrecsúszott nagyon...


Egy jó MSC-vel már diploma után közvetlenül meg lehet keresni fél milla környékét... :D

2021. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Voltam interjún. Mondtam 400 ezer nettót. Mondták, hogy 260 nettót tudnak maximum adni... Megköszöntem szépen és inkább csináltam most vállalkozást.
2021. máj. 30. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!