Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikai területen melyik...

Informatikai területen melyik cég az, amelyiknél lesz home office a járvány után is?

Figyelt kérdés

Persze ezt egyelőre nem lehet biztosan tudni, mert elvehetik, változhat.



Elsősorban fejlesztő, DevOps, üzemeltető, support területekre gondolok.


Őszinte leszek, de nálam most elsődleges prioritássá vált a home office. Rengeteg időt lehet nyerni vele, az ember nem kialvatlan, van ideje sportolni, nem hiányzik a tömegközlekedés se. Én kifejezetten szeretek egyedül lenni is, sőt, teljes csend kell a koncentráláshoz.

Szívesen dolgoznék olyan helyen, ahol minimum 50% home office van, de akár heti 3-4 napot is dolgoznék otthonról.


Eddig lényegében pletyka szintjén hallottam olyan cégekről, ahol a járvány után több HO lesz, a környezetemben mindenhol a járvány előtt jellemző heti 1 nap vagy annyi sem.



2021. ápr. 12. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk HO marad a járvány után is, de pont most vettünk fel egy devopsost.
2021. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyik cég? Bár nem tudom, hogy mennyire szabad ilyet kiírni ide. :D
2021. ápr. 12. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk sincs most devops hely, de kb full remote vagyunk mi is. Tedd ki a lindinen h melot keresel, devopsoskent siman kapsz megkeresest. Aztan aki megkeres annak elmondod h ez az igenyed. Sztem a jarvany miatt nagyon nagyon sok IT-s cegnel valt ez a full remote egyre felkapottabba
2021. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem devops-os vagyok, csak a munkámnak van olyanabb része is. Ez a 4 fent felsorolt területből az egyik. :)



A környezetemben tényleg a visszatérést fontolgatják a cégek.

2021. ápr. 12. 13:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!