Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol a legjobb megelhetesi...

Hol a legjobb megelhetesi lehetoseg? (kulfoldon)?

Figyelt kérdés

Szeretnek kikoltozni kulfodre legiutas kiseronek!Nem tudom eldonteni melyik orszagba menjek!A szivem nagyon huz London fele!Milyen ott?Lehetoleg olyan orszagra gondolok ahol angol az anyanyelv!Gondoltam Amerikara is!Europa vagy Amerika "jobb"?Amerikaban vagy Europaban hova menjek?



Koszi a valszokat!:)


2010. aug. 20. 13:05
 1/2 anonim válasza:
Szia, szerintem Írországba menj,ott sok a munka. Ráadásul, ha nem dolgozol, akkor is kapsz majdnem annyi segélyt, mintha dolgoznál. Egyébként ott vannak ilyen tanfolyamok pl. pincér vagy szakács stb., és tanulhatsz szakmát, kapsz róla papírt is és még ők fizetnek neked. Amúgy a barátnőm kint volt egy évig írbe és ő mondta. A testvére meg pincérnek tanult ott és most lett egy csomó pénze. Viszont állítólag a lakások nem túl olcsók.
2010. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Németország vagy skandinávia, hogyha hajlandó vagy nem Angol Anyanyelvű országba menni, Párizst, Spanyolországot, olaszországot, portugáliát kerüld, Belgiumba pedig csak akkor menj, ha az ajánlott fizetés nettóban meghaladja a 2000-3000 Eurót (személyes tapastalat, Brüsszel például drágább mint párizs a lakásárat kivéve, méghozzá ott a belváros tele arabbal, ahol pedig nincs arab, ott 1000 euro/ho egy lakás) Angliába inkább ne menj most, ott még az angolok sem találnak állást, nemhogy egy Magyar.
2010. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!