Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy a fenébe lettem szenior...

Hogy a fenébe lettem szenior elemző a céges belső rendszer szerint?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pályakezdő pénzügyi-számviteli elemző vagyok egy hatalmas multi budapesti ssc irodájában.

Nemrég végeztem az egyetemen, ez az első igazi munkahelyem.

Elkezdtem kitölteni a cég belső házlatos profiljaimat, és ott mindenhol szenior elemző a pozícióm.


Kérdem én, hogy? Miért? Mi ez?


Nem az OVB-nél vagyok hogy kamura adjanak címeket, ez tényleg a világ egyik legnagyon bevételű vállalata, még ha ssc is.

A csop.vezetőmet még nem tudtam megkérdezni, de mindenképp megkérdezem tőle is persze, már csak azért is, mivel hiba, jeleznem kell felé.


Mi lehet ez szerintetek?

2 hölgytől veszem át a feladatokat, mindketten valódi seniorok sok év tapasztalattal. Lehetséges hogy szerencsés vagyok, és tényleg olyan feladatot kaptam, amihez kell a szenior rang a céges rendszeren belül (hozzáférésekhez, adatbázisokhoz, programokhoz, etc) , vagy adminisztrációs hiba lehet, vagy mi?

Megnéztem, a csapatomban nincs mindenkinek ilyen minősítése, van aki junior, és van aki "sima" elemző, csak az szenior, akit váltok, és jómagam. A pénz jó amúgy, Hayes alapján ha nem is szenior bér, pályakezdőhöz képest egész korrekt.



2021. márc. 23. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Add meg a főnököd számát felhívom és megkrédezem
2021. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha a fizud nem emeltek senior szintre vagy nem kaptal uj munkaszerzodest akkor a kinevezesed csak egy latszat intezkedes
2021. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem is kinevezés, csak adminisztratív tévedés.


Nálunk is van 1-2 vicces pozíció a HR rendszerben, ha észreveszem akkor a saját embereimnél szoktam javíttatni, de a pozíció megnevezések alapban nálunk nem járnak semmi extrával, így sok vezető nem törődik vele.

2021. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen logikus, hogy tolunk kerdezed es nem toluk.

Szerintem annyira elkapraztattad oket a logikaddal, hogy egybol senior pozicioba vettek fel, csak elfelejtettek szolni rola.

2021. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Semmi jelentősége nincs az ilyen látszat rangoknak!


Én a cégnél 48 évesen junior debugos vagyok, a 25 éves srác meg senior.

A fizetésünk ugyanannyi.

2021. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-esnél a jó válasz.
2021. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

az elgondolkodtató az volna, hogy ilyen ostoba és nyilvánvaló kérdés után hogyan tudtál pályakezdőként bekerülni egy említésre méltó céghez?


na add meg gyorsan a felettesed számát, 10 perc alatt kiderítem neked

2021. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!