Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidéken csak szakmunkásként...

Vidéken csak szakmunkásként lehetne jól keresni? Itt pl nincsenek jól fizető multik, mint Pesten.

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 02:51
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért vidéki nagyvárosokban is elég sok multi van.
2021. márc. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az ipar nagy része vidéken van, bem Budapesten
2021. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének multik?
2021. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Falun nincs
2021. márc. 22. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:

A falvakhoz általában van elérhető távolságon belül egy-egy város.

Mindig is vidéken éltem, dolgoztam multiban is. Most kifejezetten falun élek, össze se tudnám számolni, hány multi/gyár van ami 30-60 perc utazással elérhető...

2021. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

“ Falun nincs”

Azért az udvarból ki kell ám menni, ha dolgozni akarsz...

2021. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Interneten is dolgozhatsz, teljesen helyfüggetlenül.
2021. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, vidéken belül hol. Győr, Tatabánya, Székesfehérvár környékén elég jók a munkalehetőségek, míg mondjuk Kaposvár, Békéscsaba vagy Salgótarján felé nem túl rózsás a helyzet.
2021. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Falun nincs multi de biztos hogy a kozeli varosban van. En is falun nottem fel es volt a kozeli varosban Tesco, Spar, Penny, stb. Volt 1-2 gyar is.

Biztos vagyok benne hogy pl a kecskemeti Mercedes gyarba bejarnak a kozeli falvakbol is dolgozni.

Vannak olyan munkak amit otthonrol is vegezhetsz es mindegy hogy hol laksz.

En szakmunkaskent dolgoztam falun ahol laktam es nem kerestem jol. A kozeli varosban is ugyan annyit kerestem volna azzal a munkaval de az utikoltsegre elment volna 500-1000 forint naponta, attol fugg mivel jarok be. Ez annak idejen 10-20 ezer forint havi szinten. Most gondolom tobb, mar par eve elkoltoztem.

Abban viszont igazad van hogy falun lehet szakmunkat talalni konnyen mert az ahol en laktam ott sok vallalkozo van, aki akar pl komuves munkat az talal.

2021. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért falun is előfordulnak multik. Pl a Samsung Fényszarun.
2021. márc. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!