Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobban kereső...

Melyek a legjobban kereső állások egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Idén fogok végezni az egyetemen turizmus szakon és szeretnék olyan helyen elhelyezkedni, ahol sok pénzt tudok keresni. Tudom ez nagyon klisésen hangzik, de a pénz csak egy eszköz, amivel meg tudnám valósítani a terveimet. Szeretnék egy vállalkozást, de sajnos szinte semmi alaptőkém nincs és már a beindításhoz is több 10milliók kellenének. Nyilván tudom, hogy nem egyik napról a másikra jön össze ennyi pénz, ezt évek alatt tudnám csak elérni. Szóval szerintetek milyen munkakörben kéne elhelyezkednem, amivel ez kivitelezhető lenne?

Kérlek mellőzzétek a testtel való pénzkeresést, mert az nálam nem opció.



2021. márc. 7. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Programozó átkepzős gyorstalpalóval lehetne próbalkozni. Bár nem tudom, hogy akár rövid távon kifizetődő lesz -e, mert évente legalább 8 ezer ember végez az országban it huszárként, plusz mivel a HO egyre elterjedtebb, az indiai occsó munkaerő is be fog kavarni.
2021. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Hackelj műholdakat.

Ha van géped, elég venni hozzá egy antennát.

$300-ért már tudsz venni egy fullosat.

2021. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a turizmus most áll (totál padlón), szerintem annak is örülhetsz, ha egyáltalán bármilyen állást kapsz, nemhogy válogass.


A vállalkozásodat meg kezdd kicsiben. Ne tegyél fel több tízmilliót valamire, ami vagy bejön vagy nem.

2021. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Programozó, már kezdőként is oda adják a nettó 350-400 ezret vagy valami szakma. A burkolók nagyon jól keresnek pl
2021. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha turizmusos voltál akkor elvileg folyékonyan beszélsz legalább két idegennyelvet, legalábbis amikor én végeztem akkor ez volt a standard, szerintem bármilyen ssc-ben kaphatsz viszonylag jólfizető állást amivel tőkét gyűjthetsz:)
2021. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!