Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért keres munkavállalókat...

Miért keres munkavállalókat az Auchan, ha sokadik próbálkozásra sem vesznek fel valakit?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem a vevőszolgálaton található álláspályázati papírt és beküldtem, már másodjára. Pár nap múlva jött ismét, hogy köszönjük, de nem kellesz. Miért keres az Auchan munkavállalókat, ha folyton lepattintja azokat, akik tényleg ott akarnának dolgozni, az Auchanban?

2021. márc. 5. 18:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
26 éves. Köszi, hogy tatának nézel.
2021. márc. 5. 19:16
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nem adsz meg semmi konkrét adatot, ezért csak találgatni lehet, mi baj van veled. Amit írtam, az EGY indok.
2021. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Téged nem keresnek, mást igen
2021. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy olyat keresnek aki a környéken, közelben lakik te meg pont nem.


Egyébként anno én is jelentkeztem egy gyárba, sima dolgozónak akkor felhívtak, hogy nem rám gondoltak, mert, hogy nekem van felsőfokú végzettségem (ami amúgy szart sem ér). Egy hét múlva hívtak megint, hogy mégiscsak jó lenne ha tudnék menni, ekkor meg akkor lesz a bemutató nap stb.

Mondanom sem kell, nem mentem.

2021. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14: Az, hogy a közelben lakom-e az azért érdekes, mert a szomszédom pont abban az Auchanban dolgozik, ahova jelentkeztem. Furcsállta is miért nem vettek fel.
2021. márc. 6. 17:55
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes akkor.

Próbéld meg, hogy a szomszédod beajánl. Sok helyen működik ilyen ajánlós rendszer. Talán így nagyobb esélyed lenne.

2021. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!