Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miből lehetne plusz bevételt...

Miből lehetne plusz bevételt szerezni?

Figyelt kérdés

Persze, a kérdés elég profán így, tudom.

A történet annyi, hogy van egy fokozatosan romló betegségem amitől jó lenne megszabadulni. Vannak jelek arra, hogy pár éven belül elérhetővé válhat a gyógymód, ami génterápia.. azaz nem lesz olcsó.


Van egy jól kereső állásom és párommal elég sok pénzt meg is tudunk takarítani, de ezt elsősorban saját lakásra gyűjtjük. Kb 5 év múlva talán meg is lesz annyi pénzünk, hogy egy kis hitellel megtoldva össze is gyűljön a lakásra való. Efelöl annyira nem aggódom. De persze minél több as aját pénz és minél kevesebb a hitel, annál jobb.


De úgy, hogy bejön a képbe egy többmilliós kezelés is, így eléggé úgy érzem, hogy vagy lakás, vagy gyógymód. Gondolom nem meglepő, mindkettőt szeretném:D


Szóval arra jutottam, hogy kéne valami plusz bevétel. Ha csak havonta 20-30ezer, már az is valami, annyival is beljebb vagyunk. A problémát talán nem odlja meg, de közelebb visz a megoldáshoz.


Főképpen dolgok készítésére-eladására gondoltam, mivel betegségemből eredően 8 óránál több időt egyszerűen nem tudok dolgozni.


Pl ilyen női dolgoknak mennyire van piaca most? Mosható betétek, kézműves krémek, kenőcsök, dezodorok.. ilyesmik készítéséhez kb értünk is..

Vagy ezeken kívül mik jöhetnek még szóba?

nem is feltétlen dolgok eladása, akár itthonról is csinálható dolgok amikből csurran-cseppeneht valami.



2021. febr. 25. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Fektess be bitcoinba, 4 evesek a ciklusok, szoval ha 4 ev mulva kell a penz akkor ruti siker
2021. febr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fektessek be

úgy érted bányásszam, vagy tőzsdézzek a kriptovalutákkal?

2021. febr. 26. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Ugy ertettem vegyel es tartsad amig az ar meg nem emelkedik
2021. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!