Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemi informatikai alapszak...

Egyetemi informatikai alapszakon mennyi félév után reális, hogy felvennének gyakornoki munkára?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokat is szívesen olvasnék. Köszönöm!:)

2021. jan. 21. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
attól függ mit tudsz
2021. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pythont-t tanulom iskola mellett magamtól.


Tudom, hogy a mostani tudásom nem elegendő.

Csak kíváncsi vagyok, hogy mikortól lenne esélyes.

2021. jan. 21. 13:45
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Végzősként, ha el tudsz menni minden nap dolgozni. Már az is kizáró ok, hogy levelezőn minden második pénteken suli van.
2021. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor még van időm.:D
2021. jan. 21. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Gyakornokként elhelyezkedni csak heti 30 órába engedtek, azelőtt heti 20-24 órában már lehet dolgozni infós cégeknél, de nem gyakornoki beosztásban, hanem diákmunkában. Melyik egyetem és melyik info szakán? Mert Nem mindegy, h gazdinfó, proginfo vagy mérnökinfó.
2021. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Simán elképzelhető, hogy már az első félévedtől is felvesznek, én gazdasági szakra jártam és az első félévemben november elején már dolgoztam gyakornokként, ne várjál semmire, ha van hozzá affinitásod és jó az órarended kezdj el dolgozni minél hamarabb és jól fog jönni majd a diploma mellé a megszerzett tapasztalat :) Néhány helyen nem igazán számít, hogy mit tudsz, egy magára valamit adó cég az tudja, hogy egy gyakornokot gyakorlatilag be kell tanítani mindenre, az én ágazatomban nem voltak nagy elvárások egy gyakornokkal szemben, ha van python tudásod szerintem az már bőven elég.
2021. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 BGE gazdinfó (tudom nem feltétlenül a legjobb, vagyis nem egy ELTE proginfo), de itthon tanulom a programozást, külön kurzust is vettem hozzá.


#6 Köszönöm a válaszod!:) Mondjuk úgy vagyok ezzel, hogy ha jelentkezek állásra majd 2.félév után nyáron, akkor veszteni nem tudok vele semmit, maximimum nem vesznek fel.

2021. jan. 21. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Én ha visszamehetnék azonnal keresnék gyakorlat helyet amint belefér időben.

Én is így voltam évekig, hogy jaj biztos nincs elég tudásom. Hülyeség. Mindig van olyan alap gyakorlati hely ahova bőven elég a tudásod aztán azzal el lehet indulni.

2021. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 amúgy én még akár "ingyen" vagy alacsony fizetésért is dolgoznék ilyen diák/gyakornoki pozícióban pár hónapot, 1 mert tudom anniyra nem sokat érne a mostani tudásom 2 mert úgy megtudnám, hogy gyakrolatban is érdekelne ez az egész.
2021. jan. 21. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a legtöbben a 4. félév után mentek gyakornoknak. Előtte nem volt jellemző.
2021. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!