Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hozzányúlnátok a saját tartalé...

Hozzányúlnátok a saját tartalékhoz azért mert a cég rossz helyzetben van vagy otthagynátok?

Figyelt kérdés

A válság miatt a cég nem tud teljes bért adni. Amit adnak ez meg nem elég a megélhetésre, tehát hozzá kell nyúlni a saját tartalékhoz és kipótolni a bért hónapról hónapra hogy megélhessünk.

Tehát aki itt dolgozik anyagilag nem előrelép hanem még szegényedik is, mert éli fel a tartalékait ahelyett hogy a megtakarítása nőne.

Kérdésem mi értelme van ilyen helyen bárkinek is maradni?

Mert úgy június óta ez a helyzet áll fenn, és még senki se mondott fel, tehát aki itt dolgozik, az vagy nem látja át a helyzetet még a legelemibb matek szintjén sem, vagy a csodát várja, vagy nem értem mi van itt?


2020. dec. 27. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10/


A pénz az pénz, mindegy milyen területről van, csak legyen meg az a havi összeg, de igazad van végezz akkor önkéntes munkát félpénzért vagy ingyen...

2020. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11


Látom nem vágod, nem dolgozom sem ingyen, sem kevesebb pénzért, egyszerűen kevesebb munkám van most, leírtam már miért.

Amúgy ha nagyon számszerűsíteni akarsz, akkor eddig kerestem 800at heti 40 órával, most keresek 600at heti 10-15 óra munkával full home office-szal.


Tehát szerinted fel kéne mondanom és másik helyet keresni? Ahha...

2020. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!