Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 140 ezerért csemegepultos munka?

140 ezerért csemegepultos munka?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 05:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Annyiért esetleg 4 órában.
2020. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Hetente?
2020. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Előző kettő hiába trollkodtok, vidéken ez sajnos simán lehet egy reális fizetés ilyen munkára.
2020. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Első voltam, és én is vidéki vagyok, 8 órában 140 ezer vidéken is nevetséges. Nem tudom, lehet hogy még a garantált bérminimumot sem éri el.

Annyiért nem kelnék fel, és mondom meg egyszer, vidéken.

2020. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Oké ez te vagy, ehhez képest sokkal többen mint gondolnád keresnek ennél kevesebb vagy ehhez közelítő összeget. Értjük hogy te valami szuperkvalifikált ember vagy vagy menő vállalkozó, aki havi 3 millió alatt ki sem kel az ágyból, de a minden napi magyar valóság az nem ez.
2020. dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

A napi valóság az, hogy 200e alatt Nyíregyházán nem találtunk takarítót sem. OK, ez egy éve volt a víruscirkusz előtt, most a vendéglátás összeomlása miatt átmenetileg lehet hogy máshogy van, de ez hamar vissza fog rendeződni.

140 ezerből lehetetlen megélni, az ember pedig azért jár dolgozni hogy pénzt keresen a megélhetésre. Ha a fizetésből nem lehet megélni, akkor nem éri meg dolgozni menni.

Én egy sima érettségivel nettó 290-et kapok, és erős túlzás azt állítani hogy túlkvalifikált lennék.

2020. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Akkor lehet hogy Nyíregyháza ilyen fejlett település, mert itt takarítók minimálbérért dolgoznak. Jobb helyeken még kapnak hozzá egy tízest feketén.


"140 ezerből lehetetlen megélni, az ember pedig azért jár dolgozni hogy pénzt keresen a megélhetésre. Ha a fizetésből nem lehet megélni, akkor nem éri meg dolgozni menni."


Ezt megint csak cáfolnom kell, mert tucatjával ismerek embereket akik ilyen nagyságrendű pénzekből élnek. Nyilván nem élnek fényes színvonalon, de a nyomortól pl nagyon messze vannak.

2020. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként lehet átköltözök Nyíregyházára, mert ahol én lakok, ott az érettségimmel a legtöbb amit kerestem az 170ezer Ft volt, és azért ki is hajtották az ember lelkét.
2020. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez innentől war értelmezés kérdése, hogy kinek mi a nyomor.

Az én értelmezésemben, attól hogy van valamilyen fedél a fejed fölött, és éppen nem halsz éhen, de nem tudsz magadnak venni egy ruhát vagy cipőt amikor szükséges, nem tudsz elmenni egy fogorvoshoz, akciós újságokból összevadászott legalja minőségű kajákat eszel, egy színházról vagy moziról csak álmodsz, akkor az nálam akkor is nyomor, ha fizikailag nem fagysz meg és nem halsz éhen.

2020. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Akiket én ismerek, nem jelent számukra gondot a ruházkodás. Nyilván nem guccsiból meg prádából. Szórakozni is el tudnak járni (míg volt hova) sőt többük még kocsit is tart fent. Igen, havi 150ezer Ft fizetésből.
2020. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!