Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan hozhatnám fel ezt a...

Hogyan hozhatnám fel ezt a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Egy ideje már gyakornok vagyok, a munkám jól végzem. Szeretném felhozni neki a fizetés tényét de fogalmam sincs hogyan.. Félek kicsit hogy azt mondaná neked fizetést? Hogyan gondolod?


Szerintem megérdemelném mert kidolgozom a belem és sokan mások profitálnak belőle én pedig nem vagyok megbecsülve anyagi téren..


Nem önteltségből írtam.. csak szükségem lenne a pénzre.. mint sokan másoknak..


Köszönöm a segítő válaszaitokat :)



2020. nov. 11. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te fizetés nélkül dolgozol bárkinek? Akkor nagyon hülyére vesznek. Próbaidőre (ha ez a "gyakornoki" státuszod jellege) is ugyanúgy jár fizetés, még alacsonyabbat sem lehet adni arra hivatkozva hogy kezdő vagy. A próbaidő a munkaviszony része, a munkaviszony során pedig munkaszerződés van kötve, be vagy jelentve, adóznak utánad, stb.


Ha pedig te munkaszerződés nélkül csak úgy feketén bejársz valakihez dolgozni, aki nem fizetett ki eddig sem, és esetleg hallani sem akar ennek tényéről, akkor téged nagyon hülyének néznek. Részben jogosan, mert hagyod, hogy kihasználjanak, és még mindig bejársz dolgozni.

2020. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Az első kicsit szarkasztikus volt, de igaza van.

Ha ennyire nem tudod megfogalmazni a mondanivalódat, és még a kategóriát sem találod, akkor én is azt javasolom, hogy érd be a jelenlegi fizetéseddel.

2020. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Minden munkaert jar a berezes. Olyan nincs hogy nem fizetnek. Ha igy dolgozol akkor jo nagy hulye vagy.
2020. nov. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barney96 válasza:
100%
Öregem, úgy átb*sznak hogy idáig koppan, ingyen dolgoztatnak és még te félsz :D de viccet félretéve, tessék erőszakosabbnak lenni. A világon nincs semmi ingyen, ne hagyd hogy lehúzzanak.
2020. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!