Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék segítséget kérni. A...

Anton1985 kérdése:

Szeretnék segítséget kérni. A cég ahol dolgoztam nem utalt felmondás után 5 nappal.Mikor hívtam őket azt mondták nem volt jó a számítógép. De az lenne a lényeg tudom e őket perelni vagy feljelenteni. És ha igen akkor pontosan hol kell?

Figyelt kérdés
Azért mert így az új munkahelyemnek annyi. Nem tudom kezdeni így más fogja betölteni a posztót.
2020. nov. 3. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert nem utaltak te a pozíciót nyugodtan betölhetted volna a kettőnek nincs köze egymáshoz.
2020. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hónap eleje van: lehet, hogy egyszerűen csak a többi dolgozó fizetésével fognak utalni.

Először is 5 MUNKANAP-nak kell eltelnie (itt volt a hosszú hétvége is, az is hosszabbíthatta, másodszor valóban nem függ össze a két dolog - attól Te még nyugodtan kezdhettél volna a másik helyen, hogy nem utaltak.


Várj még 1 hetet, ha 10-éig sem kapod meg a pénzt, akkor lehet elkezdnei gondolkodni a "jelentgetésen".

Csak zárójelben jegyzem meg, hogy elmész, feljelented őket, mire hazaérsz, már a számládon van a pénz - akkor mit csinálsz? :-) Megint elmész visszavonni, hogy bocsi, csak türelmetlen voltam? :D

2020. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs közvetlen összefüggés az utalás és az új Munka között így felesleges.

Közvetett lehetett persze pl. Hogy nem utaltak így nem volt pénzed bebuszozni, de et kevés mert erről nem ok tehetnek.

2020. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz kezdeni?

?????

2020. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!