Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a felhasználó feljelenthető?

Ez a felhasználó feljelenthető?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóban önkényuralmi jelképek lelhetőek fel. És tudtommal a töbszöri használata büntetendő nem? És sérti az eredeti feltöltő (KerekMese) szerzői jogait. Az alábbi videóban maga a képi és hangi anyag let ellopva. Ez jelenthető nem? Ezért ilyen zizik a kicsik ma nem?


https://www.youtube.com/watch?v=Du3_YYZb5es&t=20s


00:27 | 02:44 | 01:07 ezeket nézzétek meg


Válaszokat előre köszi :?D



2019. jún. 21. 16:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom ez jogi kérdés. Elősszőr ebbe a témába passzolt míg át nem írtam ;D
2019. jún. 21. 16:32
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd, ki a francot érdekel.
2019. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én csak megkérdeztem :D De ez nem így van ahogy írtam? És pont ez a baj mindenki sz**ik az egészre...
2019. jún. 21. 16:48
 4/9 Mihago ***** válasza:
61%
Na, a derék magyar ember, rögtön a hatósághoz akar szaladgálni, feljelentgetni. Gratulálok, igazi jól fejlett vamzer vagy.
2019. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hang nélkül néztem, és úgy tűnik, hogy az önkényuralmi jelképek történelmi környezetben jelennek meg. A szerzői jog megsértése ettől még fennállhat persze, erről értesítsd a jogtulajdonost, ha gondolod, ő intézkedhet.


Viszont ha az önkényuralmi jelképeket élteti, dicsőíti, népszerűsíti, akkor jelentsd, de ne fáraszd ezzel a hatóságokat, használd a youtube megfelelő funkcióját (a videó jobb alsó sarka alatt találsz egy kis zászlót, ha nincs ott, akkor a ... jelre kattintva). Szerintem ez az arányos lépés.

2019. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Paródia videó, a méltányos felhasználás körébe esik (nem kell engedélyt kérni a jogtulajtól, nem lopás). Nem propagál semmit, inkább gúnyolódik.
2019. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tgt ***** válasza:
77%
Teljesen ártalmatlan videó. Neked valami érzéki örömöt okoz ez a feljelentősdi?
2019. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
irigylem a problémáidat
2019. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy nem tudtam élvezni magát a videót.

Ettől függetlenül semmi okot nem látok rá, hogy feljentést tegyél. Bűntetésre meg főleg nem látok okot.

2019. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!