Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetés emelés? Hány százalékot?

Fizetés emelés? Hány százalékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A kérdésem a következő lenne.:

A cégnél ahol jelenleg is dolgozom 2018.05.10 óta vagyok. Jelenlegi pozíciómba 2019.06.01 óta vagyok.

Munkaköröm módosúlásakkor mégállapodtam egy bérben a céggel, amely próbaidőszakra vonatkozott. Próbaidőm lejártát követően elmaradt a bértárgyalás. 6 hónapos munka viszonyomat követően kiértékelést kaptam a feletteseimtől, amelyben az állt hogy teljesmértékben megvannak velem elégedve. Szóban elhangzott miszerint tudnának +20 százalékot adni fizetés emelést a kérésem nélkül 2-3 hónap múlva... letelt a +3 hónap.. addigra lett egy főnökségváltás + covid19... Így sajnos tovabbra is elmaradt az ígéret. Múlthéten pontosan 6 munkanapja felkerestem az új fönökömet, hogy szeretném, ha plussz százalékkal honorálnák a cégért tett munkám. Összeget nem beszéltünk.. azt mondta a tárgyalásunkat követően, hogy teljesen megvan velem elégedve bla bla bla.. nem látja akadályát a kérésemnek. Továbbitja a cégvezetőnek. Neki kell erről dönteni-e illetve vele közöljem az elérni kívánt bért. Azóta eltelt 6 munka nap és semmi.. szerintetek kérdezzek rá ismét vagy várjak? Tartok tőle, hogy a covid ismét arra a stádiumra jut mire odakerülök, hogy be zárnak a cégek.


Mellékesen.. a cég ahol dolgozom kb.600 fővel üzemel és a covid ellenére sem zártunk be, sőt a tavalyi évhez képest plussz 3% profitot termeltünk.


A munkaköröm kezdésem óta jelentősen kibővült.. sok sok plussz feladatot látok el, illetve nem beszélve a hétvegi túlórákról.



2020. szept. 14. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sok helyesírási hibával milyen munkakörben foglalkoztatnak?
2020. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fizetést a KARRIER, FIZETÉS kategóriában tárgyaljuk!
2020. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mész utána, sosem kapsz. Ha kell, két hetente járj a főnököd nyakába.
2020. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!