Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elutasítás után már semmi...

Elutasítás után már semmi esélyem nincs itt dolgozni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék a KPMG-nél dolgozni, nyáron jelentkeztem egy pályakezdő pozicióra de csak egy interjúig jutottam.

Ha máshol, valami sokkal roszabb helyen dolgozok 1 évet és újra megpróbálom, akkor se lenne semmi esély rá?

Akkor már pályakezdő sem lennék és azért nem vennének fel, na meg valószínüleg emlékeznének is rám tavalyról.



#KPMG #álommunkahely
2020. szept. 11. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Milyen munkakörben szeretnél dolgozni?


Azért könyvvizsgálat nem csak ott van. (pl. másik 3 big4, Mazars, BDO, és a kisebb cégek is folyamatosan keresnek)

2020. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogi terület. Ott ugye borzalmasan nagy a verseny és bárhova mennék, mindenhol nagy a teher, kicsi és nagy irodában egyaránt.
2020. szept. 11. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Csak kívülről tűnik jónak, hidd el egy percig nem kell bánni. Lesz másik lehetőség.
2020. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
én is úgy hallottam, hogy embertelenül meghajtanak, szóval nem biztos, hogy sokat vesztettél
2020. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Más munkakör nyilván, de én a BThez kb négyszer jelentkeztem, negyedszerre vettek fel, a Vodához vagy hatszor, és egyszer se. Nem bánom mondjuk így utólag, sokkal jobb lehetőség jött.
2020. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy meghajtanak, de egy 2-3 személyes irodában is ugyanúgy bent kell ülni este 10-ig minimálbérért, csak ott azt nem kompenzálják sehogy.

Itt legalább normális irodai körülmények között hajtanak meg, nem egy ablaktalan lyukban kell dolgozni + céges telefon, cafeteria stb.

2020. szept. 12. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!