Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek a jelenlegi(2020)ruha...

Milyenek a jelenlegi(2020)ruhabolti fizetések?

Figyelt kérdés

Kb, vagy aki konkrét boltot tud, jöhet az is.

Köszönöm az infót


2020. szept. 8. 22:13
 1/8 A kérdező kommentje:
+mennyi kedvezményt kapnak vásárlásra?
2020. szept. 8. 22:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Pest vagy vidék? Nyugat vagy kelet? Elit vagy turi?
2020. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerőst New Yorkerbe visszavették 6 órára az órászámát, nettó 90et kap. Kelet-Mo.
2020. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Háda, Bp. nettó 145.000. Csodás!
2020. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 bárhonnan, bármelyik. Megjelöléssel. Outlet jellegű megyeszékhelyen-re kalkulálás végett vagyok kíváncsi
2020. szept. 9. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Playersroom facebook hirdetésére jelentkeztem, Budapesten. Ott azt mondták ha nagyon ügyes vagyok, akár bruttó 280-at is megkereshetek :D ez elég vicces, mert kifizetem belőle az albérletet, a számlákat és marad 10 ezer ft-om enni + minden másra 😏. Ilyen helyeken akkor éri csak meg dolgozni, ha nem kell albit vagy lakástörlesztőt fizetned.
2020. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem nehéz munkáról van szó, ezért bérminimum + egy kicsi a várható bér a legtöbb helyen. Szóval a nettó 150-180 teljesen reális. Az ilyen sufni boltokba nem érdemes menni, mert egyrészt elunod az agyad olyan kevés a vásárló, na meg a fizu is, egy barátnőm dolgozott ilyen helyen, napi bejelentéssel foglalkoztatták, szóval se tb, se szabi, se táppénz, napi 8500 Ft-ért. Igaz nagyon dolga nem volt, de sokszor annyi pénz nem volt a kasszába, hogy 2 napi bérét kivegye.
2020. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hervisbe 8 oraba 165 170,attól. Függ mennyi a Vasarnapod. Van mellette meg prémium és nagyon jó a dolgozói kedvezmény. Majdnem 50 százalék de minden terméknél valtozo
2020. szept. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!