Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 ezer forintot kellene...

20 ezer forintot kellene gyorsan szereznem,hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

#Fizetés,munka,
2020. aug. 25. 08:25
1 2
 11/13 anonim válasza:
Prosti?
2020. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

"Ha te pontozod le a válaszokat, kérdező: ez legyen a legnagyobb örömöd az életben :)


Nekem például több mint 1 milló forintom van tartalékban.


De nem adok belőle, bí-bi-bí-bi-bí! :)


Ha már nem tanulsz, meg a szüleid se tartanak el, akkor neked kellett volna eddig gondoskodni arról, hogy ne juss ebbe a helyzezbe.


Ha nem tetted, akkor meg a fentebb írt opciók az egyetlen alternatíva, még ha meggebedsz, akkor is."


Kívánom neked, hogy legyél olyan szorult helyzetben, mint a kérdező, mert az írásod alapján megérdemled. Lehet az ember olyan helyzetben, mint a kérdező, én is voltam ennyire csóró, hogy bizony kölcsön kellett kérnem. Szerencsére most már meg tudom engedni magamnak azt, hogy havi 150e csak a megtakarításom, és eddig van már több mint 3 millióm lekötve.

2020. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én ezt a kérdést már régen lezártam te ..

És én nem pontoztam senkit le ,pardóónn..


És Legyenek szívesek törölni ezt a kérdésemet.

Köszönöm.

2020. szept. 13. 20:19
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!