Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi motiváljon az életben ha a...

Mi motiváljon az életben ha a fizetés arra elég hogy egy albérleti félszobában lakjak meg egyek és ennyi volt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 14:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Ja, megint kamukérdés. Neked nincs jobb dolgod?
2020. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Utolsókat rúgod?


Na végre! Legalább egy trollal kevesebb lesz a gyakorin.

2020. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

Talán nem alkoholra kéne költeni, aztán lenne félretett pénzed. Panaszkodni nagyon tudtok, de lépni már nem.

Senki nem mondta, hogy könnyű lesz, de amíg nem készítesz egy pár éves tervet a fejedben, ne várd, hogy majd magától megoldódik.

Mondjuk spórolj annyit (spórolásról is tervet készíteni, mivel, hogyan), hogy el tudj lenni a fizetésedből egy ideig. Ez nagy lemondásokat követel. Aztán leteszel pár OKJ-t, ami a kormányhivatalba ingyenes, meg kapsz még egy kis havi pénzt is. Mellé kitanulhatsz egy nyelvet. Ha ez megvan, munkakeresés ezerrel. Hogy ennek mennyi esélye van, hogy bejön? 50%, de amíg nem mersz, nem fogsz haladni semerre se!

Megpróbálkozhatnál külfölddel is, először csak ideiglenes munkákat. Valahol megoldják a lakhatást is.

Legyél kicsit ravaszabb.

2020. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Motiváljon az, hogy itt legalább mindenki utál.
2020. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
A pár hetes nagy terveiddel mi lett? Hogy számítógép szervizet nyiss vagy hogy a szülőfalud polgármestere egy büfédiplomával?
2020. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Az hogy utáltok az csak energizál. Szeretem ha gyűlölnek.


Tervezgetek 15 ös...

2020. aug. 2. 15:03
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
Motiváljon az, hogy már az utolsókat rúgod, s halálod után csomó pénzed fog maradni hogy már nem eszel és nem piálsz.
2020. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként az első lépés az lehetne hogy örökre felhagysz a gyakorin való picsogásról.
2020. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit itt trollkodsz és pörgeted az oldalt, nyugodtan kérhetnél a tulajoktól egy két üveg kannásbort havonta...
2020. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit panaszkodsz. Én is tartottam itt, csak volt még hárommilla adósságom is. Mondjuk alkesz nem vagyok.
2020. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!