Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szállodai recepciósként...

Szállodai recepciósként mennyit kereshetnék?

Figyelt kérdés
Jol beszélek németül, angolul és nem tudom h mit kezdhetnék magammal a középsuli elvégzése után.. Egyik ötletem ez h recepciós leszek, de jól menő hotelekbe gondolom nehéz bejutni :/
2010. aug. 3. 01:23
 1/2 anonim válasza:
kisebb szállodákba szoktak recepcióst keresni. én londínerként dolgoztam egy budai 3*-os szállodában, és ott kb 180 körül kerestek a recepciósok (bejelentett alap + nem bejelentett alap + borravaló). londínerként 100.000 körül kerestem éjszakásként, nappalosként lett volna 130-150 is (a jatt miatt ugyebár). szerintem egy 19 éves gyereket nem fognak recepciósnak betenni, mert sok pénzzel kell bánni és problémákat kell megoldani, amihez nem árt némi rutin. fiatalon kezdj londínerként, szerintem. nem vészes a munka, szórakoztató, ha szereted az embereket, és utána jó ajánlólevél lesz a recepcióhoz.
2010. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 19 évesen egy menő szállodában, max mosogatónak vesznek fel:) Fiatal vagy még, érettségi után más munkával kezdj, ne olyannal ahova a korod miatt eleve nem vesznek fel
2010. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!