Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni Helpdesk...

Mennyit lehet keresni Helpdesk munkakörben?

Figyelt kérdés

vállalati telekommunikációs megoldásokat értékesítő cég esetén

bruttó-nettó, szóval összeg érdekelne, nem az, hogy sok-kevés, mert az relatív, hogy kinek mi a sok meg kevés


2008. nov. 25. 14:15
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez cég függő. Én már láttam olyan álláshirdetést ahol 80 e nettót és olyat is ahol 120 e nettót ajánlottak.
2008. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, végülis akkor ha behívnak egy ilyenre, és 80-120 (tól-ig) határt mondok nettónak, az reális. Én is valami ilyesmire gondoltam. Ma is voltam egy interjún (az más), délután meg kaptam egy mailt, hogy keresni fognak ilyen ügyben, még nincs eldöntve, hova megyek, a napokban kezdtek behívogatni (több hónap reménytelennek tűnő várakozás után).
2008. nov. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!