Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni mozdonyv...

Mennyit lehet keresni mozdonyvezetőként a mávnál?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, kisgyermekkorom óta imádom a mozdonyokat, gondolkodom rajta, hogy elmegyek mozdonyvezetőnek. De mindezek előtt természetesen jó lenne tudni, hogy kb mennyit lehet ott keresni, mert a semmiért úgymond nem szívesen megy az ember ilyen munkába, ahol rengeteget kell dolgozni.
2020. júl. 2. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Februárban még így hirdették a mozdonyvezetői tanfolyamot:


sikeres mozdonyvezető vizsga megszerzését követően várhatóan bruttó jövedelem 334 000 Ft/hó + 35% műszakpótlék

2020. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha van más lehetőséged kerüld a MÁV-ot. Nem véletlenül olyan irtó nagy a rotáció ott 1 év után. Én is egy éve vagyok ott de végül rászántam magam, hogy keresek egy normális helyet.
2020. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló a tavalyi béreket írta. Bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..


De ezt a hivatást nem lehet csak a pénzért csinálni.

2020. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Kereseti lehetőség nagyjából annyi, mint bármilyen szakmunkával, vagy akár segédmunkásként, csak éppen valódi pokoljárásban lehet részed, embertelen körülmények között, embertelen beosztással, a kommunizmusból ottragadt semmirekellő felettesekkel és a fattyaikkal, akikből jut minden dolgozóra bőven. Mindent megtesznek, hogy 5 éven belül rokkant legyél (cukorbetegség, gerinc- és izületi problémák, magas vérnyomás, látásromlás, álmatlanság, állandó kimerültség ...). Aki bekerül elhagyja a süllyedő hajót amint lehetősége nyílik rá.
2020. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez amit a 4. hozzászóló írt, nem igazán fedi a valóságot. Itt valami sántít, szerintem az életben nem dolgoztál mv-ként a MÁV-csoporton belül, különben nem írnál ilyeneket.
2020. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
#5 én is ott dolgozom igaz nem mozdonyvezető ként. Teljes mértékben egyet kell értenünk a #4-el.
2020. júl. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
5-ös természetesen nem a szagszerv. barátokra és a tszvi igazgató rokonaira vonatkozik amit írtam, ha kihúzod az orrodat a főnök úr valagából akkor te is látni fogod a valóságot. Hány ember ment el másik vasúttársasághoz csak az elmúlt 3 évben? És hány jött eközben másik vasúttársaságtól? Az arány a mi területünkön olyan 45-0 lehet. Minden szuper!
2020. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzem itt van egy olyan (4-es) akit nem vettel fel mozdonyvezetőnek vagy csak kibukott a tanfolyamról.
2020. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4-es, egyébként szakmunkával elég sokat lehet keresni, néha többet keres egy burkoló, mint egy diplomás ember :D
2020. júl. 9. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9-es tökéletes példa erre egy nyolc általánossal rendelkező Lidl eladó netto 300-as fizuja és egy diplomás gyermekéápoló netto 150-es fizuja. Más kérdés, hogy ezt mennyire tartom felháborítónak.
2020. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!