Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mozdonyvezetőként az ÖBB-nél...

Mozdonyvezetőként az ÖBB-nél vagy a DB-nél jobb dolgozni? Hol becsülik meg jobban a munkavállalót?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 21:44
A kérdező szavazást indított:
DB
ÖBB
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb egyforma szinten.
2020. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam hogy az ÖBB-nél jobbak a munkakörülmények. A fizetés is több.
2020. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj ha most nem vagy mozdonyvezető,és nincs néhány éves tapasztalatod..teljesen felesleges ez a kérdés.
2020. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért felesleges?

A párom mozdonyvezetőként dolgozott Magyarországon, az ÖBB-hez felvették, viszont a szívünk inkább Németországba húzna, mert az osztrákokról sok rosszat hallottunk és tapasztaltunk.

2020. jún. 16. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van is tapasztalatotok, itt szerintem senkinek sincs konkrét tapasztalata. Ha az ÖBB-nél nem volt jó, ki kell próbálni a DB-t is ha semmi sem köt Ausztriába. A mozdonyvezető hiányszakma szinte mindenhol. Ha a német nyelv is megy, minden gond nélkül alkalmazni fog a DB is, főleg ÖBB-s tapasztalattal.
2020. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

" Mozdonyvezetőként az ÖBB-nél vagy a DB-nél jobb dolgozni? Hol becsülik meg jobban a munkavállalót? "


Ebből nem tudom honnan kellene rájönnöm hogy van tapasztalat,tehát nem csak a fotelből álmodozol.


Legközelebb tedd fel úgy a kérdést hogy aki válaszol az képben legyen.


ÖBB-DB egy kutya, mindkét helyen kemény munka vár a mozdonyvezetőre.

Ha már van ÖBB-s munkaviszony akkor nem feltétlen kell rohanni a DB-hez, mert mindkét cégnél alulról kezd az ember az meg mindenhol "szar"

2020. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!