Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » E-mailben küldött önéletrajz...

E-mailben küldött önéletrajz mérete?

Figyelt kérdés
Az enyém 25MB, az sok? Mivel tudnám lekicsinyíteni?
2010. júl. 30. 16:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen-igen, nekem is írták már hogy word-ba küldjem. De nekem jobban teszik pdf-be, mert átkonvertálva máshogyan néz ki. Továbbá azért a word-ot is ajánlatos "levédeni", nehogy a hr-es aki félti a helyét, beleírjon.
2010. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

tényleg a wordöset szeretik jobban.

Sőt nekem mondták azt is, hogy simán az önéletrajzot irjam, mint a sima levelet. Én ezt egy kicsit furcsáltam is.

2010. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert aki nem tudta megnyitni, az telefonon elég érdekeseket kérdezett és még a itthon is fel akart keresni. (asszisztens/titkárnő pozíció lett volna) Le is tettem a telefont. Úgyhogy utolsó előtti nem mond hülyeséget.
2010. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tudod, nekem tök mindegy lenne, hogy olyan hely, ahol tudnak pdf-et olvasni vagy olyan ahol nem ;) :S
2010. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mármint a 18:19-es válaszoló nem mond hülyeséget.
2010. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én mondjuk informatikus vagyok, tőlem elvárják, hogy ne worldben küldjem, mert az lúzerség.
2010. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Úgy látom egész kis "vita" alakult ki :) Nekem úgy tanították kommunikáció és üzleti nyelv órán , hogy vagy PDF-ben vagy RTF-ben küldjük, rengeteget olvastam erről a témáról, megoszlik a vélemény, én PDF-ben küldtem, ha nem tetszik, szólni fognak :) vagy nem :)

Még egyszer köszi a válaszokat!

2010. júl. 30. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!