Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Benzinkút shop eladó munkára...

Benzinkút shop eladó munkára önéletrajz mellé mit irnátok pluszban, hogy miért szeretnétek ott dolgozni?

Figyelt kérdés

kell kísérőlevelet írnom.

Igaz, németül, de magyarul kellene kitalálnom.


2020. ápr. 28. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt hogy mik a szakmai céljaid
2020. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, hogy miért szeretnél ott dolgozni.
2020. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lol 😂

Hat ide általában olyanokat várnak, h személyes fejlődést akarsz a pozícióban, meg szimpatikus számodra a cég attitudje meg a többi blabla.

Nekem általában ilyenkor mindig egy dolog jut eszembe: pénz. Ennyire egyszerű, kell a pénz ezért akarok ott dolgozni és kész.

De ezt nem szabad leirni, h a pénz motivál, ki kell találni valami egyéb indokot.

2020. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

melyik varos?

Nagyon durva az hogy lehúzzák átverik az embert .

A Divis-duxnal ha probalkozol tudd elore h jol atb.tak sokakat.


A Debreceni Istvan uti sokakat átver , 3nap dolgozol, adnak egy lapot ahol aláirod h kifizettek de a penzt elfelejtik odaadni . Azt hazudták h visszahívnak de 3 napot dolgoztam, nem fizettek ki es MÉG VISSZA SEM HÍVTAK ! Mert hazudtak és becsaptak legyen átkozott az a hely és menjen tönkre hamar

2020. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyugaton kb. a takarító munkákra is elvárás a motivációs levél. Nevetséges...

Amúgy olyasmit írj, hogy utánanéztél a cég hátterének, és ez meggyőzött, hogy hozzájuk jelentkezz. Szereted, ha rend és tisztaság van körülötted, minden helyzetben udvariasan, segítőkészen bánsz a vevőkkel. Szívesen dolgozol csapatban. Nagyon örülnél, ha megadják neked a lehetőséget, hogy személyesen is bemutatkozhass.


Legalábbis én ilyeneket írtam a motivációs levélbe, amikor árufeltöltőnek jelentkeztem Németországban. Be is hívtak volna, de közben már felvettek máshová.

2020. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a motivációs levél azt szertné megkérdezni, hogy milyen terveid vannak


ez egy sales azonbelül is retail munka

mondjuk írd oda, hogy 2 éven belül boltvezető feladatot szeretnél ellátni, meg hogy ilyen olyan szakmai erényeid vannak


vagy írd bele hogy szokásos kőbuta magyar vagy, aki azért jött ide, mert desokpénzt lehet keresni, de amúgy megcsinálsz mindent amit mondanak

2020. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

vagy írd bele hogy szokásos kőbuta magyar vagy, aki azért jött ide, mert desokpénzt lehet keresni, de amúgy megcsinálsz mindent amit mondanak


Hjajj, miért lenne már kobuta az akinek a pénz a lényeg? Egy benzinkutas munka sztem nem sok embernek az alma és nem ebben képzeli el magát nyugdijig. Ide csak a pénz miatt megy az ember, amíg nincs jobb.

Sztem ez pont nem az a pozíció, ahol indokolt lenne egy terjengos motivációs levél.

Azt meg pláne nem írnám bele, h 2 év múlva a főnök helyére vagyodnek 😂 😂

Ilyen nagy karrier álmok prezntalasahoz is vannak megfelelő cegek, mint pl egy dinamikusan növekvő nagy vállalat, ahol nem turom ki a fonokomet hanem a cégbovolese útján látható a reális lehetőség a feljebblepesre.

2020. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kútkezelő vagyok nem pénztáros persze elő fordul , hogy be ugrok pénztárazni nem írtam én semmit bele le írtam a fontos dolgokat , iskola , jogsi , előző munkahelyek , személyes adatok és kész semmi több .
2020. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Azt meg pláne nem írnám bele, h 2 év múlva a főnök helyére vagyodnek 😂 😂


Ilyen nagy karrier álmok prezntalasahoz is vannak megfelelő cegek, mint pl egy dinamikusan növekvő nagy vállalat, ahol nem turom ki a fonokomet hanem a cégbovolese útján látható a reális lehetőség a feljebblepesre."


ez egy hülyeség...

senki sem gondolja komolyan, hogy valaki teljes erőbedobással akar 10 évig lojális lótifuti lenni

a munkáltatónak dolgozni, fejlődni akaró ember kell, nem egy olyan aki 8:02re érkezik és 15:45től már nézi az órát, hogy mikor lehet már menni

egyébként sem kis vállalatok ezek a benzinkúti shop-ok

létezik ám olyan, hogy fizikai karrierút, nem csak a szellemiek kiváltsága, hogy akkor lúzerkém mostantól nyugdíjig ezt fogod csinálni mert semmi másra nem vagy eredendően alkalmas

2020. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Egy benzinkúton sok karrierút nincs, legalábbis itthon. Aki shoppos az többnyire 10 év mulva is a kassza mögött áll, aki placcos az 10 év múlva is kint tankolgatja vadidegen emberek autóját. Ritka az amikor kiszednek a tömegből és kútvezetővé vagy helyettessé avanzsálnak. 100-ból 1. Ezért nincs túl sok motiváció a "szakmában" és az emberek hamar kiégnek beelőle.
2020. jún. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!