Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netpincér/Wolt futárok! Ti...

Netpincér/Wolt futárok! Ti kaptok borravalót?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok futár, de ha éppen van egy kétszázasom, akkor oda szoktam adni a borravalóként. Bár egyik sem várta el ránézésre. Mindig előre fizetek kártyával és ahogy kiveszem a kezükből a kaját, már fordulnak is sarkon, nem úgy tűnnek, mint aki számítana bármire is.
2020. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Uber Eats-et használok sokat, és szoktam adni borravalót az alkalmazáson keresztül, ha pozitív élmények értek.
2020. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

600-900 forintot fizetek a házhozszállításért. Nem fogok emellé még borravalót is adni. Hozzám se jönnek oda az emberek óránként a kezembe nyomni egy ötszázast.


Pláne, hogy azért rendelek online, azért fizetek előre, hogy kerüljem a kontaktot emberrel, KPval. Nem fogom ezt azzal megfejelni, hogy KP borravalót adok. Semmi értelme.

2020. ápr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Ezt akartam amúgy kérdezni én is: ha nincs készpénzem és előre fizettem kártyával, megsértődtök futárok, ha nem kaptok borravalót? A Wolton keresztül lehet adni, de a Netpincéren pl. nem.
2020. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

egyre.kevesebb a rendeles es.ennel csak rosszabb lesz.

En kaptam eleg sok borravalot(nem tulnsokat azert)

de mar nemnagyon van kiszallitas.

egy volt Futar Drbrecenbe

2020. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hm. Én is adok.


Csak eszembe jutott, hogy ennyi erővel a postás rosszul járt. Neki miért nem szokás borravalót adni?

2020. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

"Csak eszembe jutott, hogy ennyi erővel a postás rosszul járt. Neki miért nem szokás borravalót adni?"


Szoktak annak is, ha viszi a nyugdíjat.

2020. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem kifejezetten az tűnik fel, mióta Wolt-ról rendelek, hogy mikor adom az aprót, meglepődnek h mit akarok még és mit nyújtok feléjük.
2021. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!