Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes a munkahelyemen...

Érdemes a munkahelyemen előállni a vezetőség felé azzal, hogy elvállalnám hogy a cég weblajára illesztve készitek egy appot is, azt karbantartom (a weblappal egyutt) ugy hogy nincs informatikai végzettségem?

Figyelt kérdés
csak egy régebben magánszorgalombol megtanult mára nagymértékben elavult programozoi tudásom van? Weblaphoz is van fogalmam, de csak gportál weblap létrehozásávlal ami szintén nulla. Természetesen nem ugy gondolom az egészet, hogy kitalálom elvállalom azt amihez nem értek, hanem hogy ehhez szeretnék egy képzést képzési támogatást stb. kapni, amit a cég fizetne s utána vállanám el. A kérdés az, hogy ez igy jo ötlet e vagy ostobaság? Sok munkahelyen értékelik, ha tanulni akar az aki nem elég képzett de vajon itt is? Jelenleg sima ugyintéző vagyok, csak érettségi volt a feltétel.
2020. febr. 27. 14:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem hogy csak ezért megérni a cégnek hogy kifizessen egy méregdrága tanfolyamot neked.
2020. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Plusz ha van weblapjuk azt nyilván van ember aki karban tartja.
2020. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Miért ne próbáld meg? Olcsóbb lehet házon belül megoldani egy ilyen a kiszervezésnél.


A papírok nem hinném, hogy bárkit érdekelnek, a kompetencia a lényeg. Azt kell valahogy bizonyítanod, ha még nem ismerik a szakértelmedet.

2020. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egy nem karbantartott régi weblap van, ugyhogy ember nincs rá. De ép ez az, hogy képzettségem nincs hozzá, hanem menetközben szerezném meg. Elleinte csak elkezdeném karbantartani a weblapot a tanultak szerint, a tanulás folyamán s mikor már elérné a tudásom a szukséges szintet onnantol lenne a weblap ténylegesen felujitva korszerusitve karbantartva. Ugy képzelem el, hogy az appra be lehetne regisztrálni s beállitani hogy bizonyos témákrol eseményekről androidos mobilra értesitést kuldjön. Kulsős emberek pl. igy ugy követhetnék a cég eseményeit hogy nem kéne ehhez a weblapot böngészni max akkor ha valami érdekes hir jön.
2020. febr. 27. 16:02
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha én volnék a főnököd, akkor megengedném ezt neked, persze csak akkor, ha nem szenved csorbát tőle a többi munka.

Az is nagy kérdés, hogy mit akarnak kezdeni azzal a régi weboldallal, akarnak-e rá egyáltalán időt/pénzt áldozni.

2020. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
igazábol nem csak erről van szo. általános fizetésemelést akarnak adni s én arra gondoltam, előállok valahogy azzal az ötlettel, hogy én nem fizetésemelést akarok hanem tudást - a pénzt tanfolyami képzésre. csak vigyázni kell mert ez rosszul is elsulhet. ha viszont sikerul elsutni szerintem nagyon jol is elsulhet mert azt hinném értékel egy ilyen igényt egy fönök. az alap meg az, ha fizetésemelést kapnék annak majdnem a felét leadoznám s a maradékbol fizetném a tanfolyamot. igy viszont "kétszer annyi" tudást kapnék ugyanabbol a keretből.
2020. febr. 27. 16:10
 7/24 A kérdező kommentje:
"hogy mit akarnak kezdeni azzal a régi weboldallal, akarnak-e rá egyáltalán időt/pénzt áldozni." én azt hinném, hogy akarnák modernizálni, de annyira hogy a mai világban ahol mindenkinek van a kezében egy android telefon, beállithassa hogy értsitéseket kapjon egy egy céggel kapcsolatos eseményről. ez azért több mint weblapszerkesztés.
2020. febr. 27. 16:12
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Nekem tetszik a gondolkodásod, remélem ott is vevők lesznek rá.
2020. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
milyen profilú cégről van szó?
2020. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Most kaptam mégegy tippet. Álljak elő azzal is hogy elvállalnám, hogy legyek adatvédelmi felelős. Ilyen jelenleg nincs is a cégnél, s 30-40 000 Ft-ért van már 4 napos GDPR tanfolyam, bár aki a tippet adta az 150 000 Ft-os tanfolyamrol beszélt. De ha olyan app készul amibe kulsösök beregiszrálhatnak, akkor azt hinném plusz jo pont ha a készitője egyben adatvédelmi szakember is.
2020. febr. 27. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!