Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenki ilyen nehezen jut...

Mindenki ilyen nehezen jut előre? Vagy csak nekem megy el a pénzem mindenre?

Figyelt kérdés

Egészségügyben dolgozom napi 12 órát, plusz vállaltam másodállást is, mert sok a kiadás...

Albérlet, autó...

és még félre is kéne tennem... ami nagyon nehezen megy, kb havonta 50.000 ft ot tudok félretenni.

2 éve kezdtem el dolgozni, azalatt sikerült majdnem 500.000 ft-ot félretennem, de szeretnék lassacskán egy új autót mert az eddigi már elég idős 22 éves, és már minden baja van...

de ahogy nézem, mindenképp le kell tennem x ezer ft ot az asztalra, a hitel mellett...

és akkor a félretett pénzemnek megint lőttek, újra gyűjthetek...

ki hogy csinálja?

180 ezer + 50 ezer a két állás.

Albérlet 80, egyik haverommal költöztem össze így feleződik, autó havi benzin 10, ha nincs egyéb kiadás, tv internet, telefon, marad kb 100.000 akkor abból teszek el 50 et és 50ből vagyok el... de nagyon kevés

lehet valamit rosszul csinálok? Tapasztaltabb emberek véleménye?

hogy tudnék előre jutni? mert így azt érzem nagyon lassan... szeretnék majd saját lakást is de hitel nélkül itthon elég nehéz.



2020. febr. 16. 14:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az autó kell a másodálláshoz
2020. febr. 16. 20:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az autozas (szerintem) luxus. Szamomra csak ugy eri meg, hogy magam tartom karban. Ha nem lenne lehetosegem es ambiciom vele neha napjan foglalkozni, biztos hogy nem vinnem 15-20 eft-os oraberert meg 2-300% alkatresz haszonkulcsal szervizbe, inkabb letennem. Pedig en 500 folott keresek. Egyeb irant sajnos az a 200 par 10 eft egyszeruen keves. Nem hogy autozni, az alapveto szuksegletekre is. Ugy tudsz elore lepni ha tobbet keresel. A parom is egeszsegugyis, diplomas apolo. Olyan munkakorokben probalt mindig is elhelyezkedni, ahova kovetelmeny az egeszsegugyi vegzettseg. Pl. szervdonacio, gyogyszerkutatas, ilyesmi. Ilyen helyeken 350-450 eft-ot meg lehet keresni napi 8 oraban, tuloraval 500 folott. Az angol viszont nagyon kell.
2020. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
de szinte mindenkinek van autója...
2020. febr. 18. 13:28
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg lehet nezni hogy milyen allapotu a magyar hasznaltautok tobbsege. Mindenki megveszi, es addig hajtja a 10-15-20 eves autokat, amik 7-8-900 e km-rol vannak visszatekerve, amig teljesen tonkre nem megy. Utana eladja baguert es kezdi elorol az atlag user.
2020. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!