Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diakmelonak futarkodni? Meg...

Diakmelonak futarkodni? Meg eri csinalni?

Figyelt kérdés
Aki autos futar barmilyen cegnel az tudna beszelni rola,hogy megeri-e. Termeszetesen szoba johet sajat autos es ceges is,a fizetesre es a rendszerre lennek kivancsi

2019. dec. 25. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
A helyesírást gyakorold inkább, mert ebből gyári meló lesz ha így folytatod!
2019. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nyilván nem. Éri meg, azért dolgoznak , hogy rafizessenek....
2019. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Diákmeló akkor lehet, ha a cég foglalkoztat diákmunkást ilyen munkakörben.

Na most, ahol van saját futár, ott állandóra van, és nem diákként. Mert ugye akkor kell kiszállítani, amikor munkaidő van, mondjuk 8-tól 5-ig szoktak jönni a csomagok, és nincs olyan, hogy amikor neked órád van, akkor nem tudsz kiszállítani. ezt sehol sem tolerálnák.

Egy szó, mint száz, valami kis maszeknál lehet találsz ilyet, de azt nem iskolaszövetkezetn keresztül, hanem inkább feketén, vagy szürkén.

Én sokat rendelek házhoz, de még nem találkoztam diákmunkás futárral.


De várj, most jut eszembe, hogy ételfutár pl. simán lehetsz. Fent ilyen műszaki áruházakra meg hasonlókra gondoltam.

Ha viszont vmi pizzériának dolgoznál, olyat lehet, de azt is inkább feketén szokták, nem hivatalos diákmunkaként.

2019. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A diákmunka nem arról szól, hogy gennyesre keresd magadat. Mégis megéri, mert csak a sikereid hozzák meg az önbizalmadat.
2019. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!