Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol használhatom az Edenred...

Hol használhatom az Edenred Ezüst Kártyámat?

Figyelt kérdés

Emag, Extreme digital is vásárolhatok?


Vagy hol lehet vásárolni vele pl: FADD, TOLNA, SZEKSZÁRD?


Vennék HDD-t RAM-ot a PC-be netről.



2019. dec. 23. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2019. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az érdekes hogy írják az oldalon Tescoba is használható, de az Tesco oldalán nincs rá lehetőség.


Akkor a levegőbe repül a 59 850 Ft-om. :(

2019. dec. 24. 11:02
 3/12 A kérdező kommentje:

Hogyan tudok fizetni a vásárlásomért?


Több féle lehetőség is rendelkezésére áll a számlájának a rendezésére. Egyrészt fizethet online, vagy személyesen a kézbesítéskor a bankkártyája segítségével is rendezheti a számlát. Mindkét esetben csak a termékek átvételét követően kerül sor a fizetésre.

Sajnáljuk, de készpénzt nem fogadhatunk el, ugyanis biztonsági okokból a Kiszállítási Asszisztens nem tarthat magánál készpénzt.

Tájékoztatjuk kedves Vásárlóinkat, hogy Edenred kártya, SZÉP kártya, Erzsébet Plusz kártya, Erzsébet utalvány, papír alapú Tesco kuponok, illetve egyéb ajándékutalványok felhasználásra sajnos nincs lehetőség.

2019. dec. 24. 11:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet a tesco is söpörte a levesbe, mint a lidl is tette. Megváltoztak a cafeteria szabályok, és ez pont kiesett a használható alternatívákból. Anno úgy lehetett használni, mintha egy bankkártya lett volna. Én a helyedben elmennék egy boltba, kérném ami kell és ezzel megpróbálnék fizetni. Ha meg nem fogadják el, közlöd, hogy nincs nálad más fizetőeszköz, vesztenivalód nincs.
2019. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell használni, mintha bankkártyás fizetés lenne. A Tesco is elfogadja.
2019. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tescoban tegnap fizettem vele. Edenred Arany.

Szerintem költsd el kajára aztán sima pénzből meg tudsz venni majd HDD-t RAM-ot.

2019. dec. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt is megírom: iponon már fizettem vele.
2019. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ipon írt email-be vissza, és azt írta nem lehet.
2019. dec. 25. 10:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kérdezgetni kell, mert nem tudnak semmit sem. Mondom, fizettem már vele náluk.
2019. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem kaja futár mondta, hogy nem lehet náluk azzal fizetni.

Mondom próbáljuk már meg, mert szerintem lehet. Bankkártyás fizetést választottuk ki és simán lehetett.

2019. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!