Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nyugis munkaköröket...

Girlll3 kérdése:

Milyen nyugis munkaköröket ismertek?

Figyelt kérdés
Azért a fizetés sem utolsó szempont.

2019. dec. 2. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Nagy vállalkozó aki már csak az irodàjàban ül és kameràn nézi az alkalmazottjait és a boltjait. Ezen kívül még számolja nap végén a bevételét, és odaadja hó közepén a fizetést az alkalmazottjainak. Igen, ismerek ilyet. Mindent a titkàrnője csinál, még orvoshoz is ő kér neki időpontot, boltba is a férje megy. Ő maximum nyaralni mozdul ki.
2019. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Az éjjeliőr nem nyugis? :D Nálunk ott a kórházban este hattól reggel hatig vannak, külön épületben. Van bent ágy, tévé, wifi, koshűtő. A sorompó automata, ha esetleg be akarna áenni valaki. 2-3 alkalommal áennek egy kört, amúgy csak képernyőt bámulnak. Hát mi ez, ha nem kényelmes?
2019. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 yoshimitcu ***** válasza:
85%
Utolsó már próbáltad hogy éjjeli őrködni olyan jó? Egy hónap után sírva menekülnel. Az állandó éjszakazas kikészít egy idő után. Másnap egész nap olyan vagy mint a mosott szar. Ha valami történik vagy eltűnik ő a felelős. 2 óránként mehet csekkolni hóba jégbe. Mire bealszik mehet csekkolni megint. Megtamadhatjak leuthetik. Ráadásul általában bejelentve sincsenek. Táppénz szabadság nem létezik. Lenyomnak 240 300 órákat szarert hugyert videken. Az neked nyugis? 😀
2019. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen nyugis, a gyári robothoz vagy vendéglátási robothoz mindenképp
2019. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem azt mondtam, hogy könnyű, hanem azt hogy nyugis. Értem én az érveidet, de azért megszakadnia nem kell. Száz másik melót lehetne mondani, ami sokkal stresszesebb ennél.
2019. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Masszőr, fodrász (aki csak időpontra fogad), takarító (irodában vagy plázában), teremőr múzeumban, eladó egy drágább butikban, kertész.
2019. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Programozo tesztelo, hidd el ennel nyugisabb nincs. Jo helyeken nem lovoget a fonok, csapatbe egy celert dolgoztok, akkora a fizetesed par ev utan hogy lazan megelsz belole sot nagyjat felre is tudod tenni.
2019. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vad-Ász válasza:
30%
Szakács :D
2019. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!