Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Stewardessként átlag mennyit...

Stewardessként átlag mennyit lehet keresni nagyobb légitársaságnál?

Figyelt kérdés
És mi kell hozzá? Én úgy tudom érettségi, meg valami tanfolyam.
2010. júl. 18. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
meg nyelvtudás, tolerancia, konfliktusmegoldó készség...
2010. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó , ha van szárnyad, különben fel se vesznak! De ha már ott vagy fél milla havonta simán!
2010. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fémilla kizárt :D annyit a pilóta keres :D (vagyis valamivel többet, de akkor is)


egyébként persze, nyelvtudás, ez egyértelmű volt.

2010. júl. 19. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem 1000 euronal csak kicsit kereshetnek tobbet, es tenyleg vmi tanfolyam kell hozza. Sokszor a legitarsasagok csinaljak a tanfolyamot is, es utana mehetsz is hozzajuk dolgozni. Mar nincs benne olyan nagy uzlet, nem olyan presztizs munka, mint regen volt. Regen mindenki stewardes akart lenni, mert keves volt, kozben meg kiderult, hogy ez csak pincerkedes vegulis, csak epp a levegoben. Nyelvtudas sem annyira fontos, ket idegennyelvvel kozepfokon mar jo vagy, es csak mert magyarok vagyunk, egy angolnak, spanyolnak, stb eleg egy nyelvet beszelnie. Mindig ugyanazt kell csak mondani vegulis...betanult szoveget.
2010. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, a nyelvtudásról az a betanult szöveg egy duma, mert a sztyuviknak sokszor kell szembesülniük idióta, neveletlen, nyavalygó, problémázó utasokkal és bizony egy betanult szöveggel nem lesz képes megoldani a konfliktushelyzetet!
2010. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jó, közben megkérdeztem apámat mert ő meg pilóta és tudja mi a helyzet :)

a nyelvtudással nincs gond, nemsokára nyelvvizsgázom angolból utána meg franciából, középfok mindkettő. és még utána szeretnék 1-2 nyelvet megtanulni:)

magyarországon tényleg nem lehet túl sokat keresni, de én inkább külföldön képzelem el a jövőmet, majd pár év múlva, a malévhoz ha minden jól megy majd bekerülhetek (ott vannak ismerőseim, pl apám is...).

Szeretek repülni, meg szerintem jó lennék stewardess-nek (pincérkedés, kedvesnek levés ez nem nagy dolog, a stesszhelyzeteket is jól kezelem, stb...), és külföldön több pénzt lehet vele keresni. Na mindegy, köszönöm a válaszokat:)

2010. júl. 20. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!