Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozott/dolgozik a...

Valaki dolgozott/dolgozik a Fressnapf-ban?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen, kielegito e a fizetes stb.. a valaszokat elore is koszonom:)
2019. nov. 2. 21:51
 1/1 anonim válasza:
100%

Igen, de nehogy azt hidd, hogy olyan cukimuki hely, mert egy állatbolt. Először mikor odamentem tényleg az volt, de rövid időn belül szembesülni kellett vele, hogy ez bizony egy ugyanolyan profitorientált kereskedelmi munkahely, mint a többi, ugyanúgy lehetne bunkó munkatársak akikkel semmit nem tudsz kezdeni. Szóval egy munkahely és semmi más.

Bár a nagyobb üzletekben eltérés lehet, de a nagy részében kétnapos 12 órás munkarend van. Tehát első nap 8-20, második nap 8-20, utána harmadik és negyedik nap szabad, majd megint két nap meló.

Kezdőfizetés is változik én 180-at kaptam talán nem tudom mennyi volt ebből a jutalék és az üzemanyag (szerintem nem sok ha azt nézem mennyi a munkaidő, bár több mint a minimálbér), benzint fizetik ahogy az állam kötelezi (tehát a minimumot ami a negyede kb.), dolgozók nem vihetnek haza cuccot olcsóbban (bár az akciókat egy hónappal előre le tudod nézni), viszont van jutalékos rendszer, ha sok cuccot el tudsz passzolni a kasszánál pluszban vagy rátukmálni a vevőre a sorok között akkor bónuszt kapsz érte. Egy év után fizetésemelések is vannak. Én annyit nem voltam, elmentem máshova.

2019. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!