Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok és csak egy...

24 éves vagyok és csak egy érettségim van, és nem találom a helyem. Hogyan jöjjek rá hogy miben vagyok jó milyen szakma lenne való nekem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

humán vagy reál dolgokban voltál jobb?

mi érdekel?


nyelvet megértesz vagy beszélsz?


nagyon nem mindegy, hogy valaki a művészetekhez ért és szereti, vagy mondjuk a számok világában érzi jól magát, ahol mérni kell mindent, viszonyítani egymáshoz dolgokat.

Mert a szobrászat, festészet, zeneművészet totál más. De ezt azért kezdetnek lehet tudni.


Ha szereted a "mérnöki" dolgokat, akkor a programozás, vagy pénzügyi terület, bróker, közgazdász jól fizető terület lehet, de ez tőled függ mihez van érzéked és kedved.

2019. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Mit csináltál az elmúlt 6 évben?
2019. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
45%
Mintha csak én írtam volna ki :). 24F
2019. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem. Dolgoztál. Semmi ciki nincs ebben, nem muszáj privátot írni még ennyiért.


De mit? Nem kötekedem, ez segítene továbblépni, ha másnem kizárni azt, amivel semmiképp nem akarsz foglalkozni.

2019. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!