Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy élnek meg az emberek?

Hogy élnek meg az emberek?

Figyelt kérdés
Az itt feltett rengeteg kérdés alapján, meg az ismerőseimet elnézve és ebből általánosítva (talán helytelenül) az ország legnagyobb része 100ezer nettó vagy az alatt keres. Hogy nem ment csődbe még mindenki? (mondjuk a csődbemenetel helyett inkább flancolást látok, csak nem értem miből)
2010. júl. 8. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A flancolás hitelből és koplalásból van finanszírozva:-)Ja és nálunk is lesz a jövő hónapban jó párszor vacsora a zsíroskenyér, mivel őszre venni kell a gyereknek cuccokat,és hát ha a legolcsóbbat veszem, októberben kezdhetem előlről, tehát ha a gyereknek márkás iskolatáskája van, az nem biztos hogy flancolás, hanem inkbb spórolás...

Mondjuk én sem értem hogy tud egy 4 gyerekes család 100e-ből kijönni:-s

2010. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, nem olyan szegények az emberek, mint ahogy állítják. Pl a Vatera tele van használt tankönyvekkel, de érdekes módon, senki nem vesz használt tankönyvet. És cigire is telik az ország felének-még a nem dolgozó gyerekeknek is. :(
2010. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű: spórolnak a hasukon! Azt nem látja senki,hogy vasárnap paprikáskrumpli az ünnepi ebéd,kolbász nélkül. A turiból vagy a kinaiból öltöznek. Ha esetleg van rajtuk márkás ruha,azt vagy egy gazdag rokon-ismerőstől kapták,vagy valamelyik karitász-szervezettől. A Vaterán pedig azért nem vásárolnak,mert nincs otthon számítógép! A gyerek még csak használhatja a könyvtár,az iskola vagy ahaver gépét. De az anyuka nem mehet oda naponta a Vaterán böngészkedni.

Legalábbi is videken,felénk így él a családok többsége. Még a diplomások is örülnek,ha van munkájuk,havi 100-150.000.--ért.

2010. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!