Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már idejekor...

Van itt olyan aki már idejekorán huszonévesen megcsömörltött az egész kapitalizmustól?

Figyelt kérdés

Nem akarok versenyezni, törtetni, harácsolni a pénzt. Rühellem az egész kapitalista rendszert.


A legjobb az lenne ha mindenki békén hagyna.


Nem szeretek dolgozni, utálom a cselédelést is.


Miért nincs még alapjövedelem?


2019. máj. 15. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kimír szen, Sztálin, Lenin, Rákosi,
2019. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne,hogy a tròger cigà... ő svèd meg norvèg vendègdiàkokat èn tartsam el aki odaellik 10 kölköt aztàn ezeknek èn fizessem az èletèt.


Nem kell dolgozz,bèkèn hagyunk.

Menj el Észak Koreába,ott nyugi nincs kapitalizmus.

2019. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Rühellem az egész kapitalista rendszert."


Úgy tudom, azért elég sokáig éltél - vagy még mindig élsz - a kapitalista rendszer nyakán Ausztriában. Ha jól gondolom, csokiszuflé néven ismét Balázshoz van "szerencsénk".


Amúgy mi békén hagyunk, nem kell, hogy dolgozz, már nincs közveszélyes munkakerülés sem, ha kicsit éhenhalsz, akkor azért majd ne csodálkozz... (de ezek szerint van, aki eltartson.

2019. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.


Aztán rájöttem, hogy nem a rendszerrel van a baj, hanem azzal, hogy a rossz végén vagyok.


Kiléptem az alkalmazotti munkakörből, és vállalkozni kezdtem.


Nem mondom, hogy nem lennék szívesen nyugdíjas, és hagynám az egészet a fenébe, de teljesen más így dolgozni. És megvan benne az a lehetőség, hogy összeszedjek annyi pénzt, hogy tényleg ne is kelljen.

2019. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!