Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik reggel hatos műszakkal...

Akik reggel hatos műszakkal kezdenek, természetes hogy hamar le is dőlnek este? Lehet ez máshogy csinálni?

Figyelt kérdés
manapság már a gyerekek is tovább vannak fenn este 8-9 óránál, akik korán kezdik napi munkájuk (főleg ha fizikait melóznak, nem tudom másnál van-e egyáltalán ilyen abszurd korán kezdés) rá tudják maguk állítani hogy hamar ágyba nyomják magukat hogy fel bírjanak kelni, végezni a munkájuk?
2019. febr. 5. 23:29
 1/3 anonim válasza:
Termèszetesen.Én nem fizikai munkás vagyok,viszont nem abban a városban dolgozok ahol élek.8-kor kezdek,de 6-kor van csak vonatom,ezért 5-kor kelek.Este 7-re érek haza,legkèsőbb 10-kor megyek aludni.Amúgy nincs gyerekem.Eleinte nehéz volt,rászoktam az energiaitalra,de kb 2-3 hó múlva teljesen beállt a ritmusom
2019. febr. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 7-re járok dolgozni és szellemi munkát végzek. 6-kor kelek. Este 10-kor lefekszek, fél óra múlva már alszok is. Simán ráálltam, pedig éjszakai bagoly típus voltam. Ha később fekszek, reggel már nyűglődöm.
2019. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én angolt tanítok középiskolában itt a Távol-Keleten.

Hetente 2x van egyetemi előadásom is, illetve egy lányosztálynak vagyok az osztályfőnöke.


8-ra kell beérnem, fél óra az út, de előtte készülődés, reggeli stb., így 6-kor kelek általában.

Adtam az osztályomban mindenkinek egy másolatot, így akármikor bejöhetnek a lakásomba. Ha nem bírok felkelni, akkor ők keltenek fel, együtt reggelizünk, együtt megyünk be.

Ez általában olyankor fordul elő, mikor sok dolgozat volt, meg előadásra készülés stb., és éjszakába nyúlóan készülök fel.

Persze ilyenkor van hogy éjszakázom és akkor nincs gond a felkeléssel, viszont egész nap fáradt leszek.


K. N.

2019. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!