Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen olyan online webáruház...

Milyen olyan online webáruház van, ahol lehet utánvétellel is fizetni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
szinte bárhol megvan ez a lehetőség, ez alap
2018. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Wishen úgy tudom, csak azonnali fizetéssel lehet.
2018. dec. 2. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben az első választ kiegészíteném azzal, hogy külföldi webshopból szinte egyik sem fog utánvéttellel Magyarországra postázni, a magyar webshopok közül pedig szinte az összesnél van lehetőség utánvéttelles házhozszállításra.
2018. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ha van bankkártyád kérsz egy ingyenes webszámlát hozzá, arra átteszed az összeget és azon fizetsz. Az utánvétről azt kell tudni, hogy azt posta kézbesíti mint pénzt, és más országokba ezt nem szokták használni, hogy pénzt postán kézbesítenek külföldre.
2018. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsuzsa ANTALNÉ Dancs válasza:
De van olyan szemét cég (electronic star), aki elfogadja az utánvétes fizetést Kp-ban, de ha reklamáció van, akkor esetleg talán számlára utalnak, ha szerencséd van. Én visszaküldtem a selejtet, át is vették, de pénzt nem utaltak, pedig már i hónapja vették át a csomagot. Érdeklődésemre zavaros, külföldi partnerre hárítás volt a válasz.
2019. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!