Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gáz bemenni egy kaszinóba 18...

Gáz bemenni egy kaszinóba 18 évesen?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen csak maga a hely érdekel, nyílván nem szeretném nagy tétekkel eljátszani a munkámmal megkeresett pénzem. Haverok közül senki sem támogatja az ötletet. Furán néznének rám, ha csak úgy egyedül bemennék egy fél órára? Koromnál fiatalabbnak is nézek ki.

18/F


2018. nov. 21. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha fiatalabbnak néznek, akkor személyit fognak kérni.

Én a helyedben nem mennék, már csak ezért sem - egy "sorstársad":

Felhívon külön a figyelmedet az "eleinte csak kis téttel játszottam" mondatra:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2018. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hasonlo korban en egyedul bementem egy kaszinoba korulnezni kivancsisagbol, nem jatszani, fel sem merult bennem, hogy hogyan neznenek ram, illetve mit gondolnanak errol ismeroseim, szoval mi emberek ennyire kulonbozoek tudunk lenni. ;)
2018. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
a kaszinójátékokkal hosszú távon csak veszíteni lehet, kivéve a pókert, azt is csak akkor ha nagyon értesz hozzá és nem kaszinóban játszod mert nálunk ott valami más szabályok szerint játsszák, az osztó ellen játszol ( [link] márpedig a pókert nem az osztó ellen szokták játszani mert úgy semmi értelme se a blöffölésnek, se a testbeszéd figyelésének úgyhogy én maradnék a sima barátok közti pókerezésnél
2018. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha mindig csak azokat a tevékenységeket végzed el ami az ismerőseid szerint "nem gáz", akkor gyakorlatilag az ismerőseid életet fogod élni és nem a sajátodat.


Szerintem egyébként semmi gáz nincs abban ha bemész egy kaszinóba körbenézni.

2018. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Baromi jogos, ezen elmélkedtem most egy kicsit. Köszönöm, és a többieknek is.
2018. nov. 22. 00:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha pusztán a kíváncsiság hajt, semmi gáz nincs benne. Menj be, nézzél szét.

Ha viszont a játékszenvedély hajt, vagy fantáziát látsz a szerencsejátékban, akkor ne tedd! Fortuna nem azon munkálkodik, hogy Te gazdag légy, a kaszinó meg csődbe menjen :-)

2018. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon biztos gáz, Angliában senki sem kötne beléd, csak elkérnék a személyidet, ha még nem nézel ki 25-nek.
2019. jún. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!