Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen pofátlanok egyes...

Miért ilyen pofátlanok egyes futárok?

Figyelt kérdés
Rendelek pizzát, ami 1350, majd a futárnak odaadom az 5 ezrest, hogy 1500-ből kérek vissza, erre fel, meg 1700-re felkerekíti magának, aztán meg csak vágja a pofákat, mikor még várom a többi visszajárót.
2018. szept. 27. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ebből élnek.
2018. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írod ezt, mintha minden futár ezt csinálná.


Helyesen megfogalmazva a kérdés: Miért volt ilyen pofátlan ez a futár?


Így csak általánosítást és provokálás, semmi más.

2018. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
10% borravaló szokásos. Ne várjon többet egy ezer valahányas pizzáért...
2018. szept. 27. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találkoztam ilyennel
2018. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
34%
szerintem mar az pofatlansag hogy borravalot akarnak. neki ez a munkaja ezert kapja a fizetest nem ertem miert akar borravalot. Ha nem tud megelni a fizetesebol akkor munkahelyet kell valtani senki sem kenyszerit arra hogy pizza futar legyen?? Ja hogy semmihez nem ert?? Akkor lehet menni gyarba szalag melle.
2018. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Én ilyen futárral még nem találkoztam. Az igaz, hogy ő ebből (is) él. Viszont én a helyedben többet nem rendelnék onnan. Ki tudja mi lesz a pizzával, amit észre sem veszel...
2018. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2esnek igaza van, lerágott csont már ez a téma és semmire nem jó, csak megint elkezdjenek itt vitatkozni, hogy jár-e a borravaló vagy nem.


én 1x találkoztam ilyen futárral, de az se magának kerekített...ez szerintem kicsit ki van színezve.


megoldottam, onnan nem rendelek azóta...ha meg jó a pizza, akkor nem mind1?

ezek is ilyen városi legendák, hogy "majd beleköp a futár legközelebb", de ha meg is tenné...csak akkor zavarna, ha sejtenéd.


mert gondolom az sem zavar, ha mondjuk az egyik pizzaszakács meg a hugyozás/szarás után nem mos kezet, és úgy rakja rá a feltétet a kajádra...mégis jóízűen megetted idáig is...

2018. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Én nem adtam volna neki 1500-at se. 1350 akkor annyi és kész. Meg mi ez a 10%, de komolyan?! Ügyesebben hozza ha 5000-ért rendelsz mintha 1350-ért? Vagy miért jár akkor több?
2018. szept. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Talán azér vár borravalót, mert a alkalmazó is ezt számolta ki, és egy minimális fizetés ad neki.
2018. szept. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem városi legenda, hogy mindenféle szőrzetet meg egyebet is tesznek a pizzára. Újévkori pizzarendeléskor 4 pizza érkezett meg megrontva egyszer.)
2018. szept. 28. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!