Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél 2 8480 millió...

Mihez kezdenél 2 8480 millió Ft-al?

Figyelt kérdés
szted elviszi most valaki a főnyereményt?
2010. jún. 18. 19:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
javítás : 2 848 m Ft
2010. jún. 18. 19:47
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretném:) Álom-álom.
2010. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
46%
elősször jól berugnék,de mint a csacsi.és aztán a főnökeimet elintéztetném.Vennék magamnak olyan horgászfelszerelést,hogy megszólal,és a többit a gyermekeimnek adnám.Ja és vennék a végénb az asszonynak egy kinai papucsot
2010. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legelesettebb, legszerencsétlenebb, legkiszolgáltatottabb embereket segíteném! Meg befektetném h elég legyen egy életre.
2010. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először is tartanék egy kisebb bulit, nem nagyot, csak kb mint Woodstock. Aztán elmének az Antarktiszra. Ami marad azt meg aranyba és termőföldbe fektetném.
2010. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vennék egy hatalmas telket, építtetnék rá egy kastélyt (de az is lehet, hogy megvennék egy szép régi kastélyt), az lenne a nyári lakom, megcsinálnám fullosra, koncertterem, úszó- és pancsolómedence, vetítős mozi, stb.

Minden nyarat ott töltenék és meghívnám az összes barátom is nyaralni és vendégül látnám minden nyáron azokat a gyerekeket, akiket a szüleik nem tudnak nyaralni küldeni anyagi okok miatt.

Vennék Pesten a belvárosban egy nagy lakást, és a telet meg ott tölteném. Nem mennék többet dolgozni, csak gyakorolnék egész nap és koncerteznék, ezzel "egészíteném ki" a kapott pénzt.

Természetesen segítenék a családomnak is, és megoldanám, hogy nyaranta ők is mind nálam lehessenek a kastélyban.

Valamint létrehoznék egy alapítványt a szegény, de tehetséges fiatalok segítésére.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe :)

21L

2010. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy mihez kezdenék???De sokszor eljátszottam a gondolattal.

A városunkban felépítenék egy hiper-szuper menhelyet az állatoknak.

Akkor vennék pár műszert a gyerekkórházaknak. Nem pénzt adnék, hanem elmennék az igazgatókkal és ráböknek vmire én meg kifizetem.

Megvenném a családi ház alját, amiben élünk (2 generációs) és az alső szintjében csinálnék egy mini konditermet és szaunát meg zárt medencét. A kertet kertépítőkkel megcsináltatnám.

Ja a nem jó, mert míg van kutya, addig nem érdemes, mert úgyis összeszarja az udvart.

Megcsinálnám álmaim kis vállalkozását. egy hangulatos kis cukrászda. És legalább akkor is működtethetném, ha veszteséges vagyok. A többi a bankba és kamatoztatnám.


Autót nem vennék, jó az a kis kocsi, amin van.

És utána minden évben 2-3 utazás lenne.

2010. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A sulit amint lehet ott hagynám. A pénz kb 5%-át szétdobnám a rokonok között.Esélyes lenne, hogy kiköltöznék Amerikába, de lehet, hogy maradnák itthon, nem tudom.A pénznek egy részét nyilván befektetném és meghúznék egy limitet ami alá nem csökkenhet a pénzem. Ennek megfelelően luxus körülményeket teremtenék magam körül, hatalmas kertel, benne horgásztó, medence stb stb...

Lehet adományoznék is, bár erre nem szánnák eget verő összegeket és szerintem valami állatmenhelye(ke)t támogatnék.

2010. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jah és egy világ körüli utazással kezdeném^^
2010. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat(Y)
2010. jún. 27. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!