Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rengeteg e-mailt kapok, hogy...

Rengeteg e-mailt kapok, hogy lépjek be a MANDURA hálózatába. Kb. mennyibe fog kerülni üveg ebből a termékből, és mennyit kell havonta befektetni, hogy érdemes legyen beszállni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 08:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezeken én mindig mosolygok, meg azokon is akik csak dumálnak, és fogalmuk nincs az mlm-ről,én mlm-mel foglalkozok, egész nov. közepétől mostanáig itthon üldögéltem nem dolgoztam, és 514 ezer forintot kerestem, és mindig növekszik a bevételem.Nem mindenkinek jön be ez tény, nem mindenki jóba fog bele, esetleg egyszer már nem sikerült neki stb.. ezért rossz véleményen van.Nekem bejött és soha senkit nem bántottam meg az ismerőseimet sem kerestem fel soha ,szóval ez is csak duma...21 éves vagyok, saját lakásomban élek, saját pénzből vettem, van saját autóm,életbiztim, megtakarításom.Én hiszek az mlm-ben, de szerintem is kb 50 emberből 1 nek ha sikerül.Hajrá
2011. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!