Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kehet kiugrani a mókusker...

Hogy kehet kiugrani a mókuskerékből hogy ne kelljen többet dolgoznom?

Figyelt kérdés

Meguntam már, hogy csak hajtok, még se jutok sehova, hiába keresek, túl kevés, nem tudom kiélvezni. annyit meg nem fogok amennyit én szeretnék.

De ha megpróbálnék valami nagyon minimalista életvitelt élni, áram, víz, fűtés, ezek mind pénzbe kerülnek. Ezeket nem tudom megoldani máshogy. Ha az ember ki akarja magát vonni a mókuskerékből max így oldhatja meg ha felcsap csövesnek?


2018. máj. 13. 20:24
 1/5 anonim válasza:
100%
Valami 4 órás munka ? Utána még előtted az egész nap. Azt csak kibírnád, és hónap végén meglenne az 50-60 ezer a minimalista életedhez. :)
2018. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hm végül is ez valamennyire járhatónak tűnik. köszi.
2018. máj. 13. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
keress egy távmunkát, költözz le vidékre ahol olcsó az élet, egy kis pici házba jó kilátással. vagy gyűjtesz egy lakókocsira és járod a világot.
2018. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ökofalu,önellátás.Ha kiváltsz egy őstermelőit,árulhatod a lekvárodat a piacon.
2018. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Facebookon keress rá egy bizonyos Zaka Dominikára.
2018. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!