Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a baba megszületik milyen...

Ha a baba megszületik milyen ellátásokra leszek jogosult?

Figyelt kérdés
Jelenleg 7 honapos terhes kismama vagyok. Febrár 25-ére vagyok kiirva. Évek ota nincs bejelentett munkaviszonyom, de én fizetek magam után tb-járulékot.
2007. nov. 28. 14:18
 1/3 anonim válasza:
100%

[link]

Itt elég jól össze van szedve, azóta úgy tudom, nem változott.

2007. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem tudom te ,hogy csinálod a tb járulék befizetést ,de nekem egy hónapja azt mondták,hogy 2005től megszűnt..kérlek segíts ebben és írj valahogy vissza mert ez érdekelne engem is!!!nagyon köszi,egy 13hetes kismama-munkanélküli
2008. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az elöttem lévönek szolok h ha munka nélküli vagy kérj a munka nélkülitöl egy igazolást menny be a tanács házára ott kikell tölteni egy lapot és egy évig fizetik helyetted. Én is igy vagyok 34 hetes kismama
2008. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!