Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Te mit csinálnal ha találnal...

Te mit csinálnal ha találnal 3csörgős pénzt egy kollégiumi asztalon? Iratok minden nélkül. Megtartanát az egyik legnagyobbat vagy? Mit mondanál ha téged gyanúsítana valaki?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a csörgős pénz, ombre?
2017. dec. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mr.Omre. legalább válaszolhatnál! Csorgospenz-az a apropenz..
2017. dec. 4. 07:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos, ez esetben igen megtartanám. A 3 csörgős pénz ebben az esetben (már ha Ft-tól beszélünk) max 600 Ft. Vennék rajta sört. Persze lehet azt mondani, hogy le kellene adni, stb. de ez olyan kicsi összeg, hogy a portás is simán megtartaná.
2017. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiegészítem, hátha valakinek megzavartam a nyugalmát: papírpénzt, telefont, tárcát leadnék, ahogy le is adtam eddig mindig ha találtam. De apróval nem szórakoznék.
2017. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én a 200-ast fogom megtartani. Meg sztem tudják, hogy én ilyet soha nem tennék, mert félek a kalózkodástól :D azt mondom ha gyanús lennék:

"Én nemtudok semmit, biztos nem én voltam!" Még több válasz is jöhet.

2017. dec. 4. 07:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem is vagyok tolvaj valójában, mert csak találtam egy 200-ast az asztalon és elvettem nem igaz? :D hétvégén írok ha lesz vmi! :D
2017. dec. 4. 08:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te idióta vagy...
2017. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz járókelőknél is hátha találsz a zsebükben aprópénzt és kizsebeled őket. Majd kitalálsz hozzá valamit hogy ez miért nem lopás.
2017. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk attól is függ, hol volt az az asztal. Ha egy szobában, akkor elég nyilvánvalóan meg lehet tippelni, hogy ki lehet a gazdája.
2017. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen asztal. Ha konyhában, tanulóban van én akkor sem tenném el. Max 600 Forint nem ér annyit hogy adott esetben bemocskoljam vele a saját becsületemet.
2017. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!