Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » "Recesszióban lehet a legnagyo...

"Recesszióban lehet a legnagyobbat szakítani…"?

Figyelt kérdés

Sokáig úgy gondoltam, az aki devizahitelt vett fel az vállalja a következményeket, a nem tudás nem mentesít a felelősség alól. 2008 – ban már elérte azt az összeget amit lehetetlenség kifizetni .

Személy szerint hasra ütés szerűen számoltam egy 30 százalékos emelkedett törlesztő részletet, amire azt mondtam, hogy képtelenség, (amit még tudtam volna fizetni, a megtakarítás szüneteltetésével) és a fizetések is emelkedni fognak. Ezzel ellentétben aránytalanul megnövekedett a törlesztő részlet nem arányosan a fizetéssel. Természetesen ehhez még rengeteg tényező hozzájárul a dráma bekövetkezéséhez (törvénymódosítás, adóváltoztatások, egyéni szociális és egyéb más problémák stb.)

Na de ahogy az már kiderült sokan úgy vették fel a hitelt, hogy nem értettek a pénzügyi dolgokhoz, hogy is néz ki egy hitel.

Ismerek egy bankban dolgozót, aki értett valamicskét a kamatokhoz, euróban és nem chf-ben vette fel a hitelt és ő is szerencsétlenül járt.

Nagyon sok helyen olvasni, hallani „minek vette fel a hitelt, ha analfabéta a számokhoz” és lehetne sorolni a variációkat.

Nagyon elkeserítő ezt hallani és nagyon érdekelne ezek az emberek Kik? Szerintem azok akik szintén analfabéták a számokhoz és nem tudják mit beszélnek.

Minden alkalommal van valami ami miatt egymásra lehet mutogatni és a polgárok egymásra gyűlölködnek. Egyszerűbb a polgárokat egymás ellen hangolni, míg a Hatalmasok ez idő alatt az csinál ami jólesik.

Szabad e állítani, hogy ebben az országban a nyugdíjasoknak van a legstabilabb bevételi forrásuk, (akiknek nem kell félniük a létszámleépítés miatt) amit szintén az adófizetők finanszíroznak, akik nem biztos, hogy ugyanolyan dolgokban részesülnek mint a rendszerváltás előtti nemzedék, akkor most utálnunk kéne őket is?

A baj megtörtént a kérdés mi a megoldás, hogy a hitelek fizethetőek legyenek?

Köszönöm, hogy elolvasta.


2013. okt. 31. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy mit lehet csinálni?

Azt a 12 mentő akciót, amit eddig a fidesz benyújtott, és épp készül a legújabbra, biztos hallottad a hírekben.

2013. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!