Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok ha van befekteté...

Mit ajánlotok ha van befektetésre váró pénzem, viszont semmiféle jártasságom nincs pénzforgatásban. Szóval hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Gyarapitani szeretném a vagyonomat,csak nemtudom hogy kell.Szóval normális tanácsokat szeretnék hallani.

2017. okt. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne akarj sok pénzt. Hobbit keress, mókát, kacagást. Ne pénzt akarj keresni, hanem tedd jobbá a világot.


Nettó 1,5 millió, 21F, programozó.

2017. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy másokon tudjak segiteni,először magamat kell rendberakni.
2017. okt. 16. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Befektetés alatt mit értesz? Hogy üzletet keresel, amiből profitálsz és így forgatod a pénzed, vagy azt, hogy hosszabb távra (5 évre) "lekötöd" a pénzed, kockázatmentesen, persze értelmes kamat/hozam reményében? Ez utóbbiban tudok segíteni.
2017. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Már kaptam is egy üzenetet egy "kedves" felhasználótól, miszerint jelentett a válaszomért, mert hogy ne hirdessek. Bár ez szerintem nem tekinthető hirdetésnek, azért inkább az utolsó mondatomat visszavonom.
2017. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!