Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hülye vagyok hozzá, mert sose...

Hülye vagyok hozzá, mert sose csináltam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
El szeretnék valamit adni a Jófogáson (egy sportszer). Felteszem fényképpel, és hívnak az ország másik sarkából, hogy kell. Honnan szerzek hozzá dobozt? Ha lett, bedobozolom, és utánvéttel feladom? Én fizetem a postaköltséget, vagy a vevő? A postás meg majd hozza nekem a pénzt? Vagy nekem kell érte bemenni? Hogy megy ez? Köszönöm!

2017. okt. 10. 23:08
 1/3 anonim válasza:
68%

Doboz mindenkinél van otthon. Cipősdoboz vagy bármilyen amibe belefér az eladni kívánt cucc. Beleteszed a cuccot, lezárod ragasztószalaggal, hogy ne nyíljon ki.

Doboz tetejére írod: Bal felső sarokba neved és címed. Jobb oldalra alulra a vevő nevét és címét.

A feladási díj megegyezés kérdése, hogy ki fizeti.

Ha a vevő fizeti egyszerűbb ha belekalkulálod az áru árába és Te fizeted ki.

Pl: 5000 az áru és 1500 a posta. Tehát akkor feladod úgy hogy 6500-at vársz érte, de Te fizeted ki helyben az 1500-at. Majd visszakapod az áru értékével ha hozza a postás. Ennyi

2017. okt. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hülye lennél utánvéttel feladni, amikor rengeteg a csaló. Elküldöd, kiviszi neki a postás és akkor is mondhatja, hogy kösz, nem kell és fizetheted a vissza postát is a semmiért.


A többség előreutalással árul vagy csak személyes átvétellel.


A postákon egyébként van doboz (pénzért).

2017. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, kösz. De ki az a hülye, aki előre átutalja a pénzt, miközben a cuccot még nem kapta meg? Én nem vagyok csaló, elküldeném neki, de én nem mernék ilyenbe belemenni. 200 km-t meg senki nem fog utazni egy 50 ezer forintos cuccért.
2017. okt. 11. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!